Bardzo polecam. Korzystam z usług Pani Asi odkąd mieszkam w trójmieście czyli już jakieś 9lat i do nikogo innego bym nie poszłą. Lekarz z dużą empatią, cierpliwością i gotowością. Może nie należy do najtańszych, ale ceny mieszczą sie w granicach normalnośći. Do każdego pacjęta dr podchodzi indywidualnie, a pani Mariolka (pielegniarka) jest przeciepłą i uprzejmą osobą. To napewno moja dentystka, szkoda że nie znalazłam jeszcze lekarzy o innych specjalizacjach świadczących usługi na tym poziomie. Polecam Alicja

Alicja

Zdecydowanie polecam. Robie zabki u Pani doktor juz od kilku lat. Polecilam wielu znajomym i sa zadowoleni. Pani Filar-Wrzus do najtanszych nie nalezy, ale warto. Wiem, ze zrobi co do niej nalezy :) Sama wizyta kontrolna ok 25-30 zl, plomba 120 zl.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Gdańsk"?

Wita Stwosza 31A/17
Gdańsk