Joanna Furmankiewicz

Lekarz rodzinny

Miałem kłopoty z kręgosłupem, nadwagę, cukrzycę i nadciśnienie. Leczyłem się u 3 specjalistów. Z miesiąca na miesiąc rosła ilość przyjmowanych tabletek, a ja się czułem coraz gorzej. Ona pokazała mi którędy droga. Dzięki niej schudłem, zbiłem cukier i ciśnienie. Teraz biorę tylko 2 tabletki dziennie i czuję się dobrze jak na moje lata. Nie mam nic przeciwko specjalistom, oni też są potrzebni, ale nie interesuje ich człowiek, tylko jednostka chorobowa.

Jeszcze się na niej nie zawiodłam. Leczę się u niej od 10 lat. Nie stosuje drogich leków, zawsze mówi, które są konieczne, a które wspomagające. To ważne gdy się ma portfel emeryta.

Pragnę wyróżnić dr Joannę Furmankiewicz.Według mnie jest bardzo dobrym lekarzem, nigdy nie odmawia pomocy, mimo że ma nawał pacjentów. Jestem z zachodniopomorskiego i podczas mojej ostatniej wizyty w Żarach kręgosłup odmówił mi posłuszeństwa... jeden telefon do Pani doktor z mojej strony i przyjęła mnie pomimo końca swojej pracy. Wcześniej byłam kupę lat Jej pacjentką i nigdy nie miałam powodu do narzekań. Zawsze miła, kompetentna, w razie potrzeby dająca skierowania na badania i do specjalistów, potrafiąca doradzić i wysłuchać, co jest rzadkością wśród lekarzy. Tak trzymać Pani Joanno i nie przejmowac się głupim gadaniem niektórych pacjentów, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Jest Pani lekarzem z powołania i pacjenci mają dużo szczęścia, że są pod Pani opieką. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim. Dr Furmankiewicz to najlepszy lekarz pod słońcem!!!

Nigdy się nie zawiodłem,Jestem przewlekle chory. Ona jedyna pyta czy stać mnie na leki. Poświęci czas na wyszukanie tańszego odpowiednika, przeczta ze mną całą ulotkę, żeby wyjaśnić moje wątpliwości.

Pani doktor to wspaniała osoba, Leczą się u niej moi rodzice,a od kilku lat również ja. Wszyscy jesteśmy zadowoleni,pomagała nam wiele razy. Może nie mówi zbyt dużo przed badaniami, ale potem wszystko tłumaczy a najważniejsze jest to, że stawia trafne rozpoznania.Jak do tej pory jej leczenie zawsze było skuteczne. Wizyty są umawiane na godziny, nie trzeba lecieć na 7 rano, żeby zająć kolejkę. Mi to odpowiada.

Z początku podejście do pacjenta dobre, z czasem się psuje. Po badaniu nie dowiesz się na co chorujesz dopóki nie zapytasz. W wielu przypadkach trzeba naszukać się informacji w innych źródłach żeby się dowiedzieć przyczyn jakiejś choroby. Ciężko się rozmawia z panią doktor.