Joanna Gamrat

Neurologopeda

Trafiliśmy do Pani Asi z polecenia innych mam i nie żałujemy! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest kompetentna i konkretna, ale także empatycznie i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i jego rodzica. W naszym przypadku, przy pełnym zaufaniu do specjalisty i całkowitej współpracy, efekty są widoczne bardzo szybko. Zdecydowanie polecam!

Do pani Asi trafiliśmy przez przypadek w sierpniu tego roku. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy , ze jest to specjalista, w którego ręce chcemy oddać naszego dwulatka. Konkretna, kompetentna, podchodząca indywidualnie do problemu. Pani Asia potrafi znaleźć rozwiazanie w każdej sytuacji. Ponieważ nie mieszkamy w kraju, łączymy się online co wydawałoby się niejednej osobie TO NIE MOZE SIĘ UDAĆ a jednak się udaje! I te zajęcia naprawdę odbywają w należyty sposób. A kiedy tylko jesteśmy Pani Asia zawsE stara sie tak ułożyć grafik by móc spotkać się z naszym synkiem (nawet jeśli w grę wchodzi walka z czasem bądź złośliwość rzeczy martwych). Ale do rzeczy. Nasz syn po zajęciach stał się innym dzieckiem. Reagującym na zwierzęta, zabawki, zaczął wskazywać paluszkiem przedmioty, zaczął sam wykorzystywać przedmioty w przeznaczonym do tego celu. Reaguje na polecenia, na swoje imię. Zaczyna naśladować zwierzątka. A jeszcze dwa może trzy miesiące temu nie robił nic z tych rzeczy. Polecam z czystym sumieniem każdemu rodzicowi i opiekunowi, który ma jakiekolwiek obawy i watpliwości co do prawidłowego rozwoju dziecka. Gwarantuję, ze pani Asia znajdzie drogę na wyjście z każdej sytuacji

Świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem, efekty widoczne już po pierwszym spotkaniu. Niespotykane zaangażowanie w każdą minute zajęć i bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Trafiłam do Pani Joanny Gamrat z polecenia innych mam i teraz sama polecam innym.

Bardzo polecam. Pani Joanna wspaniałe potrafi zmotywować dziecko do pracy, syn ma 5 lat. Po pierwszej wizycie syn pięknie zaczął mówić SZ, po drugiej wizycie Ż, czasem już słychać R , a odbyliśmy raptem 4 wizyty. Świetne metody pracy, niespotykane u innych logopedów i przynoszące super efekty. Oczywiście codziennie ćwiczymy z synem w domu, co jest równie ważne. Z czystym sumieniem polecam.

Trafiliśmy do Pani Asi przez przypadek i to było najlepsze co mogło nas spotkać. Jesteśmy zachwyceni efektami- dziecko które prawie nic nie mówiło po kilku zajęciach zaczyna wypowiadać słowa. Pani Asia jest pełną profesjonalistką w tym co robi. Każda minuta zajęć jest naprawdę wykorzystana. Z czystym sercem polecam każdemu kto ma problem z mową- według mnie ta osoba czyni cuda.

Pani Joanna człowiek anioł! Córka która nie lubi obcych siedziała sobie i wykonywała polecenia jakby się znały od lat. Bardzo dobre podejście do dzieci, przyjazna i serdeczną atmosfera w gabinecie. Pani Joanna zna się na swojej robocie znakomicie, nie sądziłam że są jeszcze tacy ludzie z powołaniem do swojej pracy. Polecam gorąco, z całego serca współpracę z takim pedagogiem ❤️

Polecam z całego serca! Najlepszy specjalista w Tychach. Corka chetnie powtarza zadane materiały. Jestem bardzo zadowolona

Mój problem z rotacyzmem jako osoby dorosłej, Pani Joanna rozwiązała właściwie na pierwszej wizycie. Odniosłem wrażenie, że to bardzo kompetentna osoba ze sporym doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Jeśli twoja mowa to "trudny" przypadek, ale nie tylko, to jak najbardziej polecam Panią Joannę.

Szczerze polecam Panią Asię. Bardzo fajne podejście do dzieci, rzeczowa i sympatyczna 😊 Córka bardzo chętnie wykonywała wszystkie zadania 😊

Pani Asia ma super podejście do dzieci. Konkretne, bez owijania w bawełnę ale i z humorem. Syn od razu złapał z panią Asią wspólny język i efekty widać było bardzo szybko. Niełatwo zaciekawić i utrzymać trzylatka 60 min przy stoliku a pani Asi udaje się to za każdym razem. Świetna współpraca. Polecam z całego serca.