Joanna Gamrat

Neurologopeda

Rekomenduję Panią Joannę Gamrat jako świetnego neurologopedę z wielką pasją wykonującą swoją pracę. Od kilku miesięcy skutecznie pomaga mojemu 40sto-letniemu bratu powrócić do świata mowy i rozumienia słów, które utracił po ciężkim udarze lewej półkuli mózgu. Jej "ciepły" i profesjonalny kontakt z pacjentem mobilizuje go do pracy, co skutkuje znacznymi postępami w powrocie do zdrowia. Zdecydowanie polecam Panią Joannę Gamrat dla wszystkich osób cierpiących na afazję.

Ogromny profesjonalizm, bardzo fajne podejście do dziecka. Rodzic uczestniczy w zajęciach, dzięki czemu Pani Asia na bieżąco relacjonuje na co zwracać uwagę podczas ćwiczeń w domu. Jakość adekwatna do ceny. Bardzo wysoki poziom. Najlepszy logopeda na Śląsku!!!

Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie każde spotkanie jest w przesympatyczniej atmosferze. Syn od razu złapał kontakt z Panią Asia a zazwyczaj nie jest zbyt ufny do obcych osób. Na prawdę polecam!

Bardzo polecam panią Asię :) Bardzo uprzejma i konkretna. Czas na zajęciach wykorzystany do maximum ;)

Pani Joanna jest cudowna, ciepła i miła. Zajmuje się córka od urodzenia, to już będzie 7.5 roku. Są bardzo duże postępy. Pani Asia jest de Best. 😘😘😘

Fantastyczna specjalistka. Trafiłam do niej z 3-letnim synem, który nie mówił. Spotykamy się raz w tygodniu od około roku. Postęp jest niesamowity. Pani Asia świetnie "dogaduje" się z synem, a przy tym jest autorytatywna i w pełni profesjonalna. Każda minuta godzinnego spotkania jest wypełniona różnorodnymi, ciekawymi, angażującymi ćwiczeniami. Szczerze polecam!

Pani Asia to osoba kompetentna, profesjonalna; z dużym zaangażowaniem i życzliwością prowadzi terapię z dzieckiem. Jest konsekwentna, nie zraża się "fochami" dziecka, potrafi przezwyciężyć jego bunt wobec wymagających ćwiczeń i zmotywować je do pracy. Wyjaśnia kolejne etapy terapii, oczekuje współpracy i zaangażowania rodzica, pokazuje rodzicom w jaki sposób pracować z dzieckiem w domu, co i jak ćwiczyć, by osiągnąć efekty. Udziela fachowych wskazówek, dzieli się pomocami wspomagającymi terapię. Trafiłam do niej z dzieckiem 4,5 letnim mającym deficyty rozwojowe (rozwój na poziomie 2-latka - choć w przedszkolu zapewniano mnie, że wszystko jest w normie). W ciągu 2 lat terapii, dziecko nadgoniło opóźnienia, rozwinęło się i bez problemów rozpoczęło naukę w szkole. U Pani Asi "uczyliśmy się" prawidłowo mówić, poznawać litery, czytać metodą sylabową, ćwiczyliśmy myślenie abstrakcyjne, logiczne, przyczynowo-skutkowe. Ciężka praca, ale było warto, a efekty widać było ze spotkania na spotkanie. Polecam Panią Joannę Gamrat jako terapeutę.

Długo szukałam odpowiedniego lekarza dla mojej mamy, u której zauważyłam postępujące problemy z pamięcią, wysławianiem się i nazywaniem przedmiotów oraz sytuacji z najbliższego otoczenia. Pani Joanna prowadzi terapie dla osób starszych, które cierpią na schorzenia z tego zakresu. Ma w tej dziedzinie szerokie doświadczenie i idealne podejście do pacjenta. Zajęcia były zawsze ciekawe i urozmaicone. Nie brakowało poczucia humoru i swobodnej rozmowy ale z drugiej strony również ciężkiej i systematycznej pracy. Dla osoby chorej terapia to na pewno wyzwanie. Zajęcia wymagały od mamy myślenia, koncentracji, kojarzenia pojęć i przedmiotów. Po ...

Pani Joanna prowadzi terapie dla osób starszych, które cierpią na schorzenia z tego zakresu. Ma w tej dziedzinie szerokie doświadczenie i idealne podejście do pacjenta. Zajęcia były zawsze ciekawe i urozmaicone. Nie brakowało poczucia humoru i swobodnej rozmowy ale z drugiej strony również ciężkiej i systematycznej pracy. Dla osoby chorej terapia to na pewno wyzwanie. Zajęcia wymagały od mamy myślenia, koncentracji, kojarzenia pojęć i przedmiotów. Po każdych zajęciach mama była zmotywowana i sama dużo ćwiczyła. Przy problemach z pamięcią ważne jest aby systematycznie ćwiczyć i powtarzać zwroty, które pozwalają osobie starszej samodzielnie funkcjonować - Pani Joanna pokazała nam jak to robić. Jak powinna z mamą ćwiczyć rodzina, aby jak najdłużej zachowała sprawność umysłu.
Pani Joanna wykonuje swój zawód z wielkim zaangażowaniem, cierpliwością i empatią. Serdecznie polecam Panią Joannę Gamrat.

Rekomenduję Panią Joannę Gamrat, świetną specjalistkę, dysponującą nie tylko budzącym respekt przygotowaniem teoretycznym, oraz znakomitym warsztatem, ale - i to może przede wszystkim - bardzo ciepłego, zjednującego swoją postawą człowieka, przy którym mali pacjenci odkrywają i zagospodarowują nieznane wcześniej potencjały. Moja Pola trafiła do Pani Joanny w wieku czterech lat, z dużymi deficytami w obszarze szeroko rozumianej komunikacji werbalnej. Po rocznej terapii postęp jest więcej niż satysfakcjonujący. Pozwala nam z nadzieją patrzeć na przyszłość Poli.

Polecam w 100%. Kuba jako 3 latek nie mówił - trafił na manualne torowanie głosek. Nie obyło się bez płaczu, ale dzięki temu że Pani Asia jest konsekwentna i wymaga tego od rodzica, nie dość że zaczął mówić to po pół roku płynnie czytał. Bardzo cenne jest to, że daje wskazówki do ćwiczenia w domu, bo wiadomo że bez systematycznej, codziennej pracy nie ma rezultatów. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na Panią Asię. Dziękujemy :)