Joanna Gamrat

Neurologopeda

Pani Asia to specjalistka, która pomogła osiągnąć mojemu synowi to, co wydawało się nieosiągalne. Bez "czarowania", obietnic bez pokrycia, przy pełnym zaangażowaniu, profesjonalizmie, konsekwencji, szerokiej wiedzy a przede wszystkim ludzkim podejściu do dziecka i rodziców wydobyła z niego pierwsze słowa a potem zdania. To dzięki jej ciężkiej pracy mogłam usłyszeć tak długo wyczekiwane:" Kocham Cię, mamo". U nas się udało. Mój syn od 8 lat jest pacjentem w gabinecie pani Asi. Sukcesywnie, na miarę swoich możliwości, pod okiem ludzi kompetentnych, czyni postępy. Zawsze,jako rodzic, mogę liczyć na wsparcie, cenne rady , życzliwość. Cieszę się, że na swojej drodze spotkaliśmy tak rzetelną i kompetentną osobę. Polecam z pełnym przekonaniem😊.

Polecam gorącą. Bardzo dobry logopeda dla dzieci. Jak trafiliśmy do Pani Joanny Gamrat to Franek który ma zespół Downa nie potrafił w ogóle mówić. A teraz po trzech latach są kolosalne wyniki, pracując metodą krakowską prof. dr Cieszyńskiej. Bardzo wymagająca w pozytywnym znaczeniu. Najlepszy logopeda w Tychach.

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalizm i doświadczenie. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Polecam.

Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę Gamrat. To rzeczywiście logopeda z powołania. Przyszłam do jej gabinetu z moim 6 letnim synem pełna obaw. Pani Joanna wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Jest osobą bardzo uprzejmą i ma super kontakt z dzieckiem. Po pierwszej konsultacji jestem pewna że mój syn będzie chodził do Pani Joanny na zajęcia.

Jestem bardzo szczęśliwa,że spotkałam Panią Asię na swojej drodze. Po 18 miesiącu nastąpił regres, cofnięcie się mowy i zauważono opóźnienie w niektórych sferach rozwojowych. Dzięki intensywnej pracy z Mają efekty przerosły nasze oczekiwania.Rozwinęła się mowa, pojawia się dialog, wymiana ról w zabawie, zaczyna wchodzić w relacje z rówieśnikami. Jesteś moją ukochaną Panią - to chyba najlepsza rekomendacja...

Jestem bardzo szczęśliwa,że spotkałam Panią Asię na swojej drodze.
Jesteś moją ukochaną Panią - to chyba najlepsza rekomendacja...

Z polecenia znajomej postanowilam sprobowac terapii u pani Asi z 3-letnim synem, ktory ma opozniony rozwoj mowy. Dzieki zajeciom w gabinecie u syna znacznie rozwinela sie mowa. Zaczal cwiczyc juz na pierwszych zajeciach, gdzie z poprzednim logopeda nie chcial wspolpracowac. Zaluje jedynie tego, ze nie trafilam do pani Gamrat wczesniej. Pani Asia jest zaangazowana i konsekwentna. Starszy syn rowniez uczeszcza na zajęcia do tego gabinetu i jest znaczna poprawa. Polecam

Pani Asia jest zaangazowana i konsekwentna.
Polecam

Profesjonalistka w każdym calu. Doskonałe podejście do dzieci. Mój syn dotychczas bardzo niechętnie ćwiczył z logopedą. Przeszliśmy traumę podczas zajęć z inną specjalistką. Teraz ćwiczy bardzo chętnie i robi ogromne postępy! Niestety nie każdy posiada taki dar jak Pani Joanna. Pani Asiu, dziękuję, że uczestniczy Pani z nami w tej trudnej i nierównej walce o zdrowie i samodzielność Olka.

Dobry specjalista. Widzę znaczna poprawę stanu mojego syna po rozpoczęciu terapii u Pani Gamrat. Fachowa i konkretna pomoc. Polecam

Pani Joanna to 100% profesjonalista.Osoba życzliwa, uprzejma,spostrzegawcza i doswiadczona. .Szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem i daje dobre wskazowki do pracy w domu.Wymagająca od siebie i od innych.Dziecko robi duże postępy gdy rodzice stosują się do rad Pani Joanny.Cena adekwatna do osiaganych wynikow pracy.Polecam z całego serca.

Nie polecam, nie udzieliła pomocy, nieproszona postawiła druzgocaca diagnozę na korytarzu w obecności starszej osoby z rodziny, która odchorowala te gorzkie slowa o dziecku. Mało tego, nie chciała pomóc, powiedziała ,że nie będzie współpracować ,bo ja jej nie odpowiadam. Skasowala 200 zł, kpila ze mnie, gdy opowiadalam co moje dziecko potrafi, powiedziała że nic ją to nie obchodzi, ze to nie prawda co mówię, ze widzi tylko to co w gabinecie. Na dodatek swoją opinią podzielila się z moją znajoma która do niej również prowadzi dziecko, przekazala negatywna opinie, ze nie widzi szans na rozwoj mojej 3 letniej coreczki. Zamiast pomóc, odebrała nadzieję i nie udzieliła pomocy a mnie potraktowała jak klamczuche. Liczyłam na pomoc a zostałam zmiazdzona emocjonalnie i obgadana.