lekarz Joanna Gawlik

Lekarz rodzinny

Pani Doktor super człowiek , wspaniały lekarz prowadzi całą moją rodzinę. Faktycznie prawdziwy rodzinny lekarz, tłumaczy wspaniale dobiera leki. Jest tylko problem to z dostaniem się do P.Doktor bo ma b. dużo pacjentów (emerytów)którzy blokują dostęp ludziom pracującym

Dla takiej Osoby jak Pani Doktor nie ma oceny ponieważ każda byłaby za niska. To nie tylko wspaniały Człowiek , ale cudowny lekarz. Stara się pomóc każdemu. A Jej umiejętność obcowania z ludźmi powoduje że każdy pacjent wychodzi zadowolony.

Świetna lekarka,poświęca pacjentowi wiele uwagi trafnie diagnozuje. Bardzo miła i uprzejma.Więcej takich lekarzy.

Wszystkim życzę i polecam.Pani Dr posiada ogromną wiedzę.Każdego pacjenta z uwagą wysłucha trafnie stawia diagnozę.Jest bardzo miła i ciepła.

Pani doktor to lekarz z powołania.Profesjonalna,kompetentna ma dobry kontakt z pacjentem,bardzo uprzejma-polecam wszystkim.