lekarz Joanna Głowackalekarz Joanna Głowacka - zdjęcie profilowe

Psychiatra, Psychoterapeuta

3,9
3,9
3,7

Lekarz, specjalista psychiatra. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Współpracowała z Zakładem Komórkowej Transdukcji Sygnału Polskiej Akademii Nauk. Obecnie w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre) Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, tików, zaburzeń kompulsyjno-obsesyjnych oraz psychoz.

Byłam pacjentką pani doktor przez 8 miesięcy. Na początku podobało mi się konkretne podejście, trafna (jak sądzę) diagnoza, wytłumaczenie wszystkiego oraz obietnica wyleczenia mnie. Po ostatniej wizycie postanowiłam zrezygnować, bo: - kolejne leki nie przynosiły pożądanych skutków - ok, żadna w tym wina pani doktor, każdy reaguje indywidualnie, wiadomo i nie mam pretensji, ale sądzę, że lekarz PRZY PACJENCIE nie powinien przez piętnaście minut na głos zastanawiać się jakiego rodzaju leki przepisać jako następne?? - żarty, że jeśli mam myśli samobójcze to pani doktor ma prawo wbrew mojej woli wysłać ...

- żarty, że jeśli mam myśli samobójcze to pani doktor ma prawo wbrew mojej woli wysłać mnie do (zamkniętego) szpitala NIE SĄ ŚMIESZNE. Wcale. A już na pewno nie dla kogoś, kto jest w trakcie leczenia.
Prawdą jest, że pani doktor nie naciąga na częste wizyty, że wydaje się być rozsądna i uważam, że jest kompetentna, ale jej poczucie humoru pozostawia co-nieco do życzenia.
Moje leczenie nie jest zakończone, po lekach które brałam odczuwam tylko skutki uboczne a nie poprawę. Będę szukać innego lekarza.

Bardzo pozytywna osoba. Leczylam sie u Pani Doktor kilka lat temu i bylam zadowolona. Teraz zglosilam sie ponownie , i milo bylo spotkac te sama usmiechnieta i profesjonalna Pania Doktor. Polecam ,

Pani doktor to wspaniały człowiek, super podejście do pacjenta. Leczę się u Pani doktor już 1,5 roku. Wyleczyła mnie z dużej depresji. Dalej jestem pacjentką Pani doktor. Polecam bo spotkałam po raz pierwszy takiego lekarza z kompleksowym podejściem, wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Lecząc się u Pani Joanny można się z nią kontaktować telefonicznie. Z czystym sumieniem polecam bo naprawdę warto:-)

Uśmiechnięta, sympatyczna osoba. Odpowiada na każde pytanie. Bardzo szczegółowy wywiad. Leczę się od ponad roku z efektem. Polecam

Od jakiegoś czasu chodzę do Pani doktor. Mój stan bardzo się poprawił, lęki się bardzo osłabiły. Cieszę się, że najgorszy okres mam za sobą. Bardzo polecam.

Bardzo miła Pani Doktor.Ma świetny kontakt ze starszymi osobami. Moja mama, którą leczy od 1,5 roku, jest Panią Doktor zachwycona.Polecam

Pani Joanna wspaniały lekarz polecam, leczę się u niej już 8 miesięcy, wyprowadziła mnie z depresji.

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym i podchodzącym do pacjenta kompleksowo lekarzem.

Po pierwszej wizycie zdecydowanie pozytywny odbiór Pani Doktor nastroiła mnie pozytywnie, cierpliwie odpowiadała na moje pytania, przepisane leki pomagają więc sądzę że diagnoza była trafna

Po pierwszej wizycie zdecydowanie pozytywny odbiór Pani Doktor

będąc na wizytach czułam pośpiech, nie mogłam wszystkiego powiedzieć bo zaraz kończył się czas wizyty, wizyta miała trwać 30 minut a wydawało się że trwa 5 minut pani doktor jest czlowekiem milym ale chyba popadla w rutyne i kazdego pacjenta traktuje jednakowo