lekarz Joanna Głowackalekarz Joanna Głowacka - zdjęcie profilowe

lekarz Joanna Głowacka

Psychiatra, Psychoterapeuta

Lekarz, specjalista psychiatra. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Współpracowała z Zakładem Komórkowej Transdukcji Sygnału Polskiej Akademii Nauk. Obecnie w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre) Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, tików, zaburzeń kompulsyjno-obsesyjnych oraz psychoz.

Bardzo miła Pani Doktor.Ma świetny kontakt ze starszymi osobami. Moja mama, którą leczy od 1,5 roku, jest Panią Doktor zachwycona.Polecam

Energiczna kobieta. Zdiagnozowała u mnie niedoczynnosc tarczycy, która komplikowała leczenie nerwicy i skierowała do dobrego endokrynologa. Nie naciąga na częste wizyty. Polecam,

będąc na wizytach czułam pośpiech, nie mogłam wszystkiego powiedzieć bo zaraz kończył się czas wizyty, wizyta miała trwać 30 minut a wydawało się że trwa 5 minut pani doktor jest czlowekiem milym ale chyba popadla w rutyne i kazdego pacjenta traktuje jednakowo

Pośpieszne wizyty, jakiś dystans do pacjenta... Nie polecam

Pośpieszne wizyty, jakiś dystans do pacjenta... Nie polecam

Po pierwszej wizycie zdecydowanie pozytywny odbiór Pani Doktor nastroiła mnie pozytywnie, cierpliwie odpowiadała na moje pytania, przepisane leki pomagają więc sądzę że diagnoza była trafna

Po pierwszej wizycie zdecydowanie pozytywny odbiór Pani Doktor

Ni polecam tego lekarza, nie stara się i wszytko robi tylko dla pieniędzy. Proszę go omijać.