Joanna Gonet-Sebastianka

Ginekolog

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory małam kontakt .Miła kompetentna. Anioł. Niech inni lekarze biorą z niej przykład.

Pani doktor Sebastianka jest świetnym ginekologiem. Nie spotkałam drugiego tak dobrego lekarza. Podczas badania jest dokładna , rozmawia z pacjentem, tłumaczy wszystko, rozumie potrzeby kobiet, potrafi uspokic a nie straszyc jak to robi wiekszosc lekarzy. Naprawdę dba o swoje pacjentki. Zawsze można do niej zadzonic i zapytac o rade, służy pomocą i nigdy nie odmawia. Nie znajdzie drugiej tak miłej osoby.

Jest to wspaniały lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest dobra jako lekarz i jako osoba. Polecam każdemu.

Pani Joanna jest kompetentnym lekarzem, który tłumaczy wszystko i dba o pacjenta. Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo polecam.

Witam!!!Ja jestem bardzo zadowolona z usług tej pani doktor,prowadziła dokładnie i szczegółowo moją ciąże komplet badan bardzo dbała by było wszystko w porządku.Rodziłam w jaśle bardzo fachowo sie mna zajęła miałam rodzic naturalnie dostałam oksytocyne na przyspieszenie porodu ale żle zareagowałam miałam bardzo wysokie cisnienie do tego duze dziecko,nie zaryzykowała i zrobiła cesarkę.Po wszystkim często mnie odwiedzała i pytała jak się czuję ja i maleństwo.Jeśli chodzi o mnie to polecam!!!

dla mnie doktor Sebastianka jest bardzo dobrą doktorką.prowadziła ona moje trzy ciąże teraz w ostatniej 2011 trafiłam na oddział do jasła bo miałam straszną anemie pani doktor cały czas się mną opiekowała.póżniej w grudniu gdy byłam już po terminie okazało sie ze porodówka w jaśle jest zamknięta.trafiłam do krosna w krośnie nikt sie mna nie interesował dopiero po telefonie do pani doktor jeden z lekarzy zaczął sie mna interesowac wystarczył jeden telefon.bo gdyby nie to to nie wiem co by sie stało z moja córeczka wody juz były zielone.

Nie moge powiedziec zlego zdania o pani doktor gdyz bardzo mi pomogła z ciążą. jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona z wizyty u n iej polecam szczerze wszystkim

Absolutnie fantastyczna ginekolog. Jesli mam jakies ale to jedynie odnosnie warunkow w poczekalni w jej krosnienskiej przychodni. Trudno tu pomiescic 15 osob na raz (a czesto jest tak tloczno). Brakuje tez krzesel dla pacjentow, a na wizyte dlugo sie czeka. Poza tym same plusy.

Najwspanialsza ginekolog na całym podkarpaciu!!!Miła,ciepła kobieta,polecam w 100%.

Super kobieta, przejmuje się swoimi pacjentkami, potrafi odebrać telefon nawet podczas urlopu i odpowiedzieć na pytania, doradzić.