Joanna Gonet-Sebastianka

Ginekolog

Najlepsza ginekolog!!! Wyrozumiała, sumienna, bardzo miła, z każdym problemem można się do niej zgłosić. Lekarz z powołania!

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor Sebastianki. Prowadzi moją ciążę, na każdej wizycie szczegółowo wszystko omawia sprawdzając czy z dzieciątkiem jest wszystko w porządku. Dodatkowo jest bardzo miła i delikatna. Polecam

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory małam kontakt .Miła kompetentna. Anioł. Niech inni lekarze biorą z niej przykład.

DRAMAT ! Nie zleca badań prenatalnych, bo nie widzi potrzeby... wykazuje to nieprofesjonalizm. W naszych czasach jest to skandal, żeby kobiecie nie zlecać badań prenatalnych które są kluczowe.

Pani doktor Sebastianka jest świetnym ginekologiem. Nie spotkałam drugiego tak dobrego lekarza. Podczas badania jest dokładna , rozmawia z pacjentem, tłumaczy wszystko, rozumie potrzeby kobiet, potrafi uspokic a nie straszyc jak to robi wiekszosc lekarzy. Naprawdę dba o swoje pacjentki. Zawsze można do niej zadzonic i zapytac o rade, służy pomocą i nigdy nie odmawia. Nie znajdzie drugiej tak miłej osoby.

Jest to wspaniały lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest dobra jako lekarz i jako osoba. Polecam każdemu.

Pani Joanna jest kompetentnym lekarzem, który tłumaczy wszystko i dba o pacjenta. Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo polecam.

Witam!!!Ja jestem bardzo zadowolona z usług tej pani doktor,prowadziła dokładnie i szczegółowo moją ciąże komplet badan bardzo dbała by było wszystko w porządku.Rodziłam w jaśle bardzo fachowo sie mna zajęła miałam rodzic naturalnie dostałam oksytocyne na przyspieszenie porodu ale żle zareagowałam miałam bardzo wysokie cisnienie do tego duze dziecko,nie zaryzykowała i zrobiła cesarkę.Po wszystkim często mnie odwiedzała i pytała jak się czuję ja i maleństwo.Jeśli chodzi o mnie to polecam!!!

dla mnie doktor Sebastianka jest bardzo dobrą doktorką.prowadziła ona moje trzy ciąże teraz w ostatniej 2011 trafiłam na oddział do jasła bo miałam straszną anemie pani doktor cały czas się mną opiekowała.póżniej w grudniu gdy byłam już po terminie okazało sie ze porodówka w jaśle jest zamknięta.trafiłam do krosna w krośnie nikt sie mna nie interesował dopiero po telefonie do pani doktor jeden z lekarzy zaczął sie mna interesowac wystarczył jeden telefon.bo gdyby nie to to nie wiem co by sie stało z moja córeczka wody juz były zielone.

Nie moge powiedziec zlego zdania o pani doktor gdyz bardzo mi pomogła z ciążą. jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona z wizyty u n iej polecam szczerze wszystkim