Pani Joanna zmieniła nazwisko teraz to Joanna Sobucka. Przyjmuje w gabinecie pod Lesznem. Godny polecenia psycholog-terapeuta.

Najlepszy psychoterapeuta w Lesznie. Osoba kompetentna, , wzbudzająca zaufanie,empatyczna i co najważniejsze skuteczna.

Przyznam, że Pani Joanna zrobiła dla mnie wiele. Pomogła mi. Stopniowo, cierpliwie tłumaczyła wiele niejasnych dla mnie kwestii podsuwała sposoby na rozwiązanie problemu. pozwoliła mi mimo swojej pomocy samej osiągnąć cele. Będę jej wdzięczna do końca życia

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na terapię u pani Joanny. Efekty pracy szybko zauważalne. Pani psycholog to sympatyczna oraz empatyczna osoba potrafiąca słuchać oraz taktownie zadawać pytania.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Leszno"?

mgr
Helena Zarzecka