lek. dent. Joanna Grabarczyk-Domagała

Nie polecam. Pani doktor Domagała rejestruje sobie pacjentów więcej niż jest w stanie realnie i porządnie obsłużyć. Kupiony groupon musiał być zrealizowany przez to na dwóch wizytach, a podczas drugiej był już niedoczas 20 minut, mimo wczesnej godziny (po 14ej), więc doktor się śpieszyła obsługując mnie. Skaling zrobiony niedokładnie, pozostawiając jasnobrązowy osad na części zębów, co jej zgłosiłem podczas drugiej wizyty, co skwitowała tym, że przecież ona nie może trzech godzin spędzać na czyszczeniu, a podczas pierwszej nie wiem czy nawet pół godziny spędziła. Oczywiście NIC z tym nie zrobiła ...

Skaling zrobiony niedokładnie, pozostawiając jasnobrązowy osad na części zębów, co jej zgłosiłem podczas drugiej wizyty, co skwitowała tym, że przecież ona nie może trzech godzin spędzać na czyszczeniu, a podczas pierwszej nie wiem czy nawet pół godziny spędziła. Oczywiście NIC z tym nie zrobiła i nie poprawiła. Jakość usługi słaba, bo nie zrobione porządnie i do końca, nie reagując na reklamację, poprawą.

Jak oferuje się coś za jakąś cenę to trzeba to zrealizować, a nie zasłaniać się tym, że ma się napięty grafik, który sama doktor sobie przecież tak ustawia, bo ja jej grafiku nie ustawiam.

Podczas robienia wypełnienia też się śpieszyła na tyle, że jedną ręką próbowała trzymać ultrafiolet w miejscu by utwardzać, podczas gdy patrzyła się gdzie indziej robiąc coś tam, i oczywiście ręka jej się zsuwała, więc zamiast oświetlać miejsce to utwardzenia to mi świeciła ultrafioletem po wewnętrznej stronie wargi (to nawet nie jest zdrowe) i to kilkukrotnie.

To samo gdy szlifowała wypełnienie by nie zostawiać tam zadziorów i ostrych krawędzi to z pośpiechu nawet nie włożyła do ust tych wacików dla ochrony od odłamków, co jest standardem u wszystkich.

Błędy i słaba jakość z pośpiechu i brak poprawy błędów, nie polecam, słabo, słabiej niż inni dentyści.

Do tego mówiąc, zwraca się tonem jak do dziecka, co może być irytujące.

Bardzo dobry lekarz, odpowiednie usługi, zawsze wyleczy w odpowiedniej cenie i bezboleśnie. Coraz to nowsze sprzęty, miła obsługa zarówno od pani jak i na recepcji :)