mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Witam, Pani Joanna jest profesjonalistką w psychologii. Dzięki Niej zrozumiałam przyczynę swoich niepowodzeń. Dzięki Pani zaczełam bardziej optymistycznie podchodzić do życia. Zawsze mi pomogła, widzę diametralną zmianę (oczywiście na lepsze) w swoim życiu. Wiele sytuacji nie rozumiałam, nie widziałam dzięki Pani Psycholog je dostrzegłam i dziękuję za to nakierowanie. Pani Joanna jest godną polecenia Profesjonalistką. Mnie bardzo pomogła. Żałuję, że wcześniej nie poddałam się takiej terapii. Ale lepiej późno niż wcale.;) Pozdrawiam

Dziękuję Pani Joannie za uratowanie mojego małżeństwa. Gdyby nie szybka i sprawna interwencja Pani psycholog mojego związku już by nie było. Zaczęliśmy z mężem rozmawiać, rozwiązywać konflikty i cieszyć się z czasu spędzanego razem. Dziękuję jeszcze raz za profesjonalną pomoc i wsparcie.

Pani Joanna jest wspaniałym psychologiem. Pomogła mi w każdej sferze życiowej. Dzięki niej uporałam się z trudnym dzieciństwem, nauczyłam się pozytywnie myśleć, ułożyłam sobie życie, z którego jestem teraz zadowolona. Wsparcie i rady Pani psycholog okazały się bezcenne i trafne. Polecam i pozdrawiam serdecznie Panią Joannę.

Jestem osobą dorosłą. Męczyłem się ze swoimi problemami długimi latami. W ”telegraficznym skrócie” Pani Asia otworzyła mi oczy, wskazała drogę i napełniła przeogromną dawką nadziei, która z biegiem czasu zaczęła się urzeczywistniać. Widać, że lubi swoją prace i czerpie ogromną satysfakcję z pomocy innym. Wychodzi jej to doskonale i do niedawna nie wierzyłem, że jakikolwiek psycholog będzie w stanie mi pomóc. Ta Kobieta mimo swojego młodego wieku posiada niesamowitą wiedzę i „to coś” czego nie jestem w stanie opisać słowami. Znając moją sytuacje finansową niejednokrotnie nie pobierała opłaty za wizytę. ...

Znając moją sytuacje finansową niejednokrotnie nie pobierała opłaty za wizytę.
Jestem oburzony opinią mojego poprzednika i przekonany, że Pani Asia na taki komentarz nie zasługuje. Łatwo kogoś oczernić, szczególnie jako Anonim nie podając ku temu żadnych rozsądnych argumentów. „Poczytałem coś o psychologii” więc bardzo gorąco zachęcam Pana Anonima na terapię ze mną – będzie taniej. 796476004. Tomasz

Przede wszystkim bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc , wsparcie, zrozumienie, serdeczność i przyjazną atmosferę. Każda wizyta pozwalała mi poznać i zrozumieć zachowania i emocje swoje oraz innych. Jestem wdzięczna za wskazówki i porady jakie dostałam – poradziły sobie z moimi kłopotami. Bardzo się cieszę że trafiłam do tak świetnego specjalisty, który naprawił mój świat. Wszystkim gorąco POLECAM.

Pani Joanna wspaniała osoba. Razem z nia próbuję pozbierać się po zakończeniu długiego toksycznego związku. Polecam każdemu kto ma ze soba problemy i sam nie daje rady. Jeszcze długa droga zanim wyjdę na prosta, ale z pomocą Pani Joasi zapewne się uda. Bardzo miła i kompetentna osoba.

Zero kompetencji. Przebadała dziecko w ciagu 30 min, na podstawie rysunków na jednej wizycie wystawiła opinię do sądu na temat relacji dziecka z drugim rodzicem i jego żoną oraz przysposobionymi dziećmi. Stronnicza, uwierzyła matce dziecka w każde słowo nie dokonując wywiadu z ojcem dziecka oraz jego nową rodziną. Mimo, że dziecko w niektórych kwestiach szło w zaparte mówiąc jej swoje zdanie na określony temat ona i tak wiedziała swoje. Nie zadała sobie żadnego trudu w zagłebienie się jakie są prawdziwe relacje dziecka z innymi członkami rodziny i zdecydowanie zajęła stanowisko anty do ojca i jego nowej rodziny - nawypisywała bzdur, dokonując oceny osób, z którymi nie zamieniła ani jednego zdania i których nie widziala na oczy. Zostaje mi pogratulować niezdrowego rozsądku i lenistwa, dobrze, że są jeszcze zdrowo myślacy psycholodzy sądowi, którzy we własciwy i kompetentny sposób przeprowadzili badania psychologiczne. A tłumaczenie" niech sie Pan nie martwi i tak dziecko wróci do Pana jak przejrzy na oczy" jest idiotyczne. Z tego co syn mowił "nie chce chodzic do tej osoby" i poki co nie chodzi wbrew temu co mowi była żona. Z mojej strony zdecydowanie nie polecam.

Serdecznie polecam Panią Asię, jest wspaniałym psychologiem z fantastycznym podejściem do pacjenta. Poświęca każdemu tyle czasu na ile tego wymaga terapia. Mi pomaga znakomicie w mojej bardzo trudnej sytuacji i gdyby nie Pani Joasia to nie wiem jakby potoczyły się moje losy. Jest wielkim wsparciem, mówi jasno i przejrzyście. Jeśli ktoś ma problem większy lub mniejszy to serdecznie polecam bo ja trafiłam do Pani Asi zupełnie przypadkiem i uważam,że w tym momencie mojego życia znalazłam wspaniałe wsparcie. A jeśli ktoś szuka psychologa z wielkim doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem to Pani Asia jest tym kogo się szuka w trudnych chwilach.

Pani Joanna wykazuje się rażącym brakiem profesjonalizmu. Nie sądze żeby w pracy psychologa normalne było mówienie pacjentowi rzeczy typu: "Dużo o panu myślałam, Ciesze się że możemy się spotkać" lub "Bardzo pana lubię" albo też "Wykona pan to zadanie bo mnie pan lubi". Nie będę już nawet wspominał jak przykre były tego konsekwencje.

Miła, uprzejma, sprawiająca wrażenie czującej się jak ryba w wodzie jeśli chodzi o bycie psychologiem. Niby wszystko OK. Problem w tym, że od lekarza na wizycie prywatnej oczekuje czegoś więcej, niż tego, czego można dowiedzieć się oglądając TV czy czytając prasę bądź Internet. Poświęciła mi godzinę, ale po 40 minutach zacząłem już "ziewać". Powtarza się w kółko i w zasadzie cała wizyta mogła by się skończyć maksymalnie po 30 minutach. Ale ogólnie pozytywnie.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Radom"?

Gabinet Psychiatryczny
ul. Kopernika 9 m 14