lekarz Joanna Gurańskalekarz Joanna Gurańska - zdjęcie profilowe

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem lekarzem psychiatrą i psychoterapeutą psychodynamicznym. Studia medyczne ukończylam w 2004r. na wydziale lekarskim Wroclawskiej Akademii Medycznej. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii odbywałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Ukończyłam takze 4-letnią szkołę psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.Pracuje jako lekarz psychiatra i psychoterapeuta w gabinecie prywatnym, lekarz konsultant szpitala w Oleśnicy i Sycowie oraz jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarzadzania " Edukacja" we Wroclawiu.Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Witam, do Pani Asi chodzę już trochę czasu. (nie jest to mój pierwszy psychiatra) - Lepszego specjalisty nie spotkałem. Miła, ciepła, uprzejma i wyrozumiała. Dzięki takiemu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach. Pozdrawiam

Witam,

Pozdrawiam

Pani Joanna wyleczyła mnie z ciężkiej depresji. Wyciągnęła mnie z narkotyków, z którymi miałem problem 10 lat. Dzięki Pani zacząłem dostrzegać piękno życia w zwykłych sytuacjach. Byłem u wielu psychiatrów ale tylko u Pani Joanny otrzymałem odpowiednią pomoc. Dziękuje i pozdrawiam

Przemiła Pani Doktor, wykazuje się ogromnym zrozumieniem. Cierpliwie wysłuchała całej historii, bardzo kompetentna osoba. Polecam w 100 % każdemu.

Pani doktor Joanna jest bardzo profesjonalna. Ma bardzo dużą wiedzę i co najważniejsze doświadczenie, które pomaga Jej trafnie oceniać problemy pacjenta i precyzyjnie mu pomóc. Jest bardzo miłą osobą chętną do pomocy w problemach. Szczerze polecam.

Pani doktor jest profesjonalistą,udziela dobrych rad dobrze dobiera leki i jest empatyczna.Polecam wizytę u nie.Jestem zadowolony z leczenia

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1