lekarz Joanna Gurgul-Żółkiewicz

Wspaniały lekarz , dzięki Pani Joannie i jej zaangażowaniu moja choroba jest pod kontrolą.... Do tej pory a mam 42 lata to drugi lekarz jakiemu ufam

Do tej pory a mam 42 lata to drugi lekarz jakiemu ufam

Byłem u Pani doktor dwa razy i w końcu właściwy lekarz na właściwym miejscu. Pani doktor prawidłowo zdiagnozowała moje dolegliwości w klatce piersiowej. Miałem zadyszki, osłabienia - wystarczyło zlecenie prostego badania. Wcześniejsi lekarze u których byłem, nie zwrócili uwagi na rozwój mojej choroby - myśleli, że jestem osłabiony i przemęczony, że mam chwilowe dolegliwości. Wystarczyło udać się do pulmonologa. Pani doktor, to zarówno internista jak i pulmonolog. Patrzy całościowo jak lekarz internista a dodatkowo nie bagatelizuje dolegliwości - w tym przypadku płucnych. Mając wyniki badań - wystarczyło zalecić odpowiednie leczenie. ...

Byłem u Pani doktor dwa razy i w końcu właściwy lekarz na właściwym miejscu.
Pani doktor prawidłowo zdiagnozowała moje dolegliwości w klatce piersiowej.
Miałem zadyszki, osłabienia - wystarczyło zlecenie prostego badania.
Wystarczyło udać się do pulmonologa.
Mając wyniki badań - wystarczyło zalecić odpowiednie leczenie.
I chyba o to chodzi.
W końcu czuję się na siłach i mam radość z życia.
Polecam z gorącego serca.

Wspaniała Pani Doktor! Starannie przeprowadziła wywiad, zauważyła błędy wynikające z dotychczasowego leczenia, poświeciła mi dużo czasu, dokładnie mnie przebadała. Dodam, że byłam u niej z problemem pulmonologicznym a ona przy okazji przeglądając wszystkie moje badania zwróciła uwagę na nieprawidłowości moich badań brzusznych i zaleciła mi również konkretne leczenie. Świetny pulmonolog i internista! Na pewno do niej wrócę!

Nie potwierdzam opinii obu Pani ani osoby bez kręgosłupa podpisującej się jako Anonim. Trochę więcej jak 8 miesięcy temu dzięki wiedzy, kompetencji wynikającej nie tylko z jej wykształcenia i przygotowania internistycznego jak i pulmonologicznego, chęci uczenia się, dzisiaj żyję i poruszam się o własnych siłach, a nawet pracuję. Inni postawili na mnie krzyżyk i mówili, że jak przeżyję to będę niesprawny i na rencię. Tak nie jest dzięki Pani doktor i jej uporowi, walce o życie. Wydawanie negatywnych opinii jest proste i szybkie. W ten sposób niszczy się osoby. Najgorsze, że robią to zwykłe osoby, bez żadnego przygotowania i podstaw. Na dodatek takie osoby nie umieją brać odpowiedzialności za to co sami piszą i robią. Na szczęście jest więcej osób zadowolonych. Szkoda, że faktycznie osoby zadowolone nie wpisują ocen pozytywnych. Dlaczego? Bo nie mają czasu na to, pracują, cieszą się życiem. Ktoś kto ma za dużo czasu, nic nie robi w swoim życiu, potrafi tylko oczerniać innych. Na szczęście jest jeszcze trochę osób myślących.

Potwierdzam opinię wyżej. Pani doktor przepisała mi leki bez recepty, więc teoretycznie bezpieczne, ale nie zasanowiła się jaki efekt mają razem i nie dostosowała leków do mojej wagi w wyniku czego wylądowałam na pogotowiu i podano mi lek na zneutralizowanie "leczenia" Pani doktor. Konował i tyle, a jak mówiłam jej jakie mam objawy to durnowato się podśmiechiwała...nie polecam. Jak macie iść do tego lekarza to lepiej kupcie sobie ze 3 leki w maksymalnych dawkach bez recepty, bo i tak od niej nic innego nie dostaniecie.

Szanowna Pani dr będąc wezwana karetką do pacjenta nie zainteresowała się w ogóle stanem chorego. Całkowite zlekceważenie, brak kompetencji. Odmówiła zabrania pacjenta do szpitala, który jak później okazało się wylądował po 2 operacjach na oiomie i jest w stanie krytycznym. Rzeźnik a nie lekarz!. Niby lekarz a nawet nie podeszła do chorego i jeszcze pretensje, że się karetkę wzywa. No przecież lepiej kawkować niż leczyć. Wyrazy pogardy dla Pani i reprezentowanego przez Panią środowiska.! PS. nospa i ketanol na pęknięte jelito. Inteligentne!