lekarz Joanna Hawryło-Zaleśny

Pani doktor operowała mnie z powodu z powodu bardzo dużych mięśniaków macicy. Od początku czułam się bardzo zaopiekowana. Wszystko dokładnie tłumaczyła. Pełen profesjonalizm. Początkowo chciałam się operować u innego lekarza w Rzeszowie ale lekarz rodzinny polecił Panią doktor jako bardzo dobrego operatora. I nie pomyslił się. Mimo młodego wieku duże doświadczenie i bardzo dobre podejście do pacjenta.

Lekarz z powołania i człowiek na właściwym miejscu. Pani doktor zaangażowana w swoją pracę, kompetentna, godna zaufania. Atmosfera w gabinecie miła, na prawdę nie trzeba się stresować. Zainteresowana pacjentem, cierpliwa i wszystko wytłumaczy.

Fantastyczny lekarz! Swobodne podejście do pacjenta, możliwość kontaktu bez względu na porę dnia i nocy, fantastyczna opieka bez względu na fakt czy jest to wizyta prywatna czy też na NFZ, ogromna wiedza i cierpliwość. Młodych, życzliwych, uśmiechniętych i z wiedzą lekarzy jak Pani Doktor potrzeba więcej!

Tragedia! Na wizycie (w zastępstwie za lekarza prowadzącego) totalna olewka wręcz Pani doktor była opryskliwa i arogancka. Mimo tego że wyszłam tydzień wcześniej ze szpitala w którym byłam z powodu twardniejącego brzucha, skurczy i zagrożenia porodem przedwczesnym żadnego zainteresowania sytuacją tylko chamskie odpowiedzi na moje pytania, zupełnie jakbym jej przeszkadzała że w ogóle przyszłam. To samo po porodzie, położna poprosiła żeby zobaczyła łożysko, to tylko rzuciła tekst "że ona woli kanapki z serem" i straszne miała pretensje że mnie boli jak mnie szyje. Żaden lekarz tak źle mnie nigdy nie potraktował!!!

Bez żadnych zastrzeżeń. Polecam z czystym sumieniem , rewelacyjny lekarz , odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :)

Lekarz z powołania, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nieprzerwana opieka podczas całego okresu ciąży pomimo utrudnień związanych z obecną sytuacją pandemi. Podczas opieki równiez konsultacje telefoniczne, smsowe. Atmosfera podczas wizyt zawsze na plus! Serdecznie pozdrawiam najlepsza Panią doktor! I oficjalnie i publicznie dziękuję za opiekę! Stacha :-)

Stacha :-)

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Bardzo dużo mi Pani doktor pomogła przy porodzie gdzie reszta personelu miała wszystko gdzieś . Dziękuję z calego serca za wspaniałą postawę i podjęcie szybkiej i prawidlowej decyzji. Oby wiecej takich lekarzy. :)

Bardzo dobry lekarz, miałam możliwość konsultacji u Pani doktor, bardzo życzliwa, ciepła osoba, podejście do pacjenta bez zastrzeżeń, serdecznie polecam.