lekarz Joanna Bień

Nie polecam ! Przed samym porodem opuściłam szpital z krwotokiem i wysokim ciśnieniem. Dla Pani dr była to blacha sprawa i powód do opuszczenia szpitala.

Totalnie zlanie klienta. Najważniejsze żeby szybciutko wygonić Panią z gabinetu bo są opóźnienia w kolejce. Osoba która ma brak zainteresowania zdrowotnego osoby która do niej przychodzi nie powinna wykonywać takiego zawodu.

Wizyta na 5 +! Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie, sumiennie i wieloaspektowo z wykorzystaniem bardzo dobrej aparatury. Pani Doktor - kompetentna, godna zaufania i uśmiechnięta. Przyszłe Mamy polecam Panią Doktor.

Przyszłe Mamy polecam Panią Doktor.

Polecam panią Doktor Joannę. Jest spokojną i kompetentną lekarką. Dokładnie tłumaczy i odpowiada na zadawane pytania. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka.

Niestety nie wspominam wizyty dobrze. Może trafiłam na jakiś gorszy dzień u Pani Doktor. Spieszyła się, traktowała mnie jak przedmiot i poganiała. Przez co też nie mogłam się rozluźnić przy badaniu. Usłyszałam tekst: u mnie w szpitalu na pewno rodzić nie będziesz! Bo badanie nie było dla mnie w tym momencie komfortowe. Długo myślałam, że ze mną coś nie tak. Ale zmieniłam lekarza i wszystko się zmieniło na lepsze.

Inni lekarze nie wiedzieli do końca jak mają mnie leczyć, wiec poszłam bo Pani doktor i relacja była ekspresowa. Dwa dni po wizycie Pani doktor przeprowadziła operacje która mi bardzo pomogła wszytko ładnie i dobrze się wygoliło. Polecam z całego serca, więcej takich lekarzy!

Piszę ten post w imieniu mojej 70 letniej mamy, u której Pani doktor zdiagnozowała raka jajnika we wczesnym stadium choroby. Mama będąc pacjentką na oddziale wewnętrznym była konsultowana przez Panią doktor. Jest to lekarz pełen empatii, poświęciła czas mojej mamie i wszystko jej wytłumaczyła. Oprócz postawienia trafnej diagnozy w ciągu 2 dni pokierowała nas do ośrodka onkologii. Mama jest już po operacji i w trakcie chemioterapii. Jesteśmy bardzo wdzięczne , że trafiłyśmy na tak dobrego lekarza!

Serdecznie polecam Panią doktor! Pełen profesjonalizm, jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Stres związany z pierwszą wizytą mija odrazu po przekroczeniu drzwi do gabinetu Pani doktor. Informuje o wszystkim bardzo rzetelnie, zrozumiale. Z pewnością zostanę na stałe u Pani.

Pani doktor operowała mnie z powodu z powodu bardzo dużych mięśniaków macicy. Od początku czułam się bardzo zaopiekowana. Wszystko dokładnie tłumaczyła. Pełen profesjonalizm. Początkowo chciałam się operować u innego lekarza w Rzeszowie ale lekarz rodzinny polecił Panią doktor jako bardzo dobrego operatora. I nie pomyslił się. Mimo młodego wieku duże doświadczenie i bardzo dobre podejście do pacjenta.

Tragedia! Na wizycie (w zastępstwie za lekarza prowadzącego) totalna olewka wręcz Pani doktor była opryskliwa i arogancka. Mimo tego że wyszłam tydzień wcześniej ze szpitala w którym byłam z powodu twardniejącego brzucha, skurczy i zagrożenia porodem przedwczesnym żadnego zainteresowania sytuacją tylko chamskie odpowiedzi na moje pytania, zupełnie jakbym jej przeszkadzała że w ogóle przyszłam. To samo po porodzie, położna poprosiła żeby zobaczyła łożysko, to tylko rzuciła tekst "że ona woli kanapki z serem" i straszne miała pretensje że mnie boli jak mnie szyje. Żaden lekarz tak źle mnie nigdy nie potraktował!!!