dr Joanna Huzior

Niezwykle ważnym jest by spotkać na swojej drodze lekarza, oddanego swojej dziedzinie, profesjonalnego a zarazem miłego, życzliwego i serdecznego z szacunkiem do drugiego człowieka. Takim lekarzem jest właśnie Pani dr. Joanna, świetny profesjonalista z indywidualnym podejściem do pacjenta i wspaniały człowiek! Zawsze uśmiechnięta, z poczuciem humoru, wysokim poziomem komunikacji- uzyskałam wiele cennych informacji na wszelkie pytania, Pani Doktor wykazuje się ogromem wiedzy, którą chętnie dzieli się w razie potrzeby. Korzystam zarówno z usług stomatologii zachowawczej jak i estetycznej i jestem bardzo zadowolona z efektów! Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Po nieudanej wizycie u dendystki, która narobiła więcej złego niż dobrego, Pani Doktor przyjęła mnie od razu, bez czekania w kolejce i zajęła się profesjonalnie moim bolącym zębęm. Gdyby nie ona byłbym spuchnięty na maksa. Uratowała mnie w mgnieniu oka przd ogromnym bólem! Polecam

ta pani doktor wie po co wybrała zawód lekarza -prawdziwy lekarz z powołania

ta pani doktor wie po co wybrała zawód lekarza -prawdziwy lekarz z powołania

Pdr.Huzior jest bardzo dobrym lekarzem .Zawsze miła usmiechnieta .Pomogła mi gdy miałam problem z ząbkami u 5 letniego dziecka.Poleciłam p dr swoim koleżankom z pracy i są bardzo zadowolone .Gratuluję Pdr jest Pani wspaniała ZT

Muszę przyznać że pani doktor jest miłą osobą jednak nie polecam jej. Leczenie dwóch zębów ( miały być wymienione wypełnienia)skończyło się leczeniem kanałowym z tym że pani doktor źle zatruła zęby przez co ponisłam dodatkowe koszty gdyż musiał je inny stomatolog zatruwać jeszcze raz. Strata czasu i pieniędzy. Mojemu mężowi natomiast do zęba który miał już usunięte nerwy, a kanały wypełnione - zamiast wypełnienia dała lekarstwo , które jak sie później okazało daje się dzieciom aby ząb się zregenerował. Myślę że stomatolog nie powinien popełaniać takich błędów. Wynika to pewnie z wieku pani doktor oraz z małego jeszcze doświadczenia. Oczywiście pani doktor potrzebuje do zrobienia zęba wizty podwójnej(40 min) , a nastepnie poświęca pacjentowi 15 min.

Bardzo profesjonalny lekarz. Dziś odbyłam pierwszą wizytę. Pani doktor była bardzo wyrozumiała i po kolei wytłumaczyła mi przebieg leczenia. Jestem zadowolona. Polecam!

Bardzo profesionalna Pani , mimo młodego wieku wie jak postepować z każdym , kóry siedzi u niej na fotelu . Do tego jest bardzo delikatna , mimo że stomatologia to bardzo bolesne zabiegi.

Jest bardzo dobrym lekarzem, chodziłam do wielu stomatologów w życiu ale nigdy nie trafiłam na tak dobrego. Zawsze jest miła i uśmiechnięta, lubi żartować. Polecam serdecznie każdemu

To cudowna Pani Doktor. Obejrzała moje zęby, zaproponowała leczenie, a jeden niestety był do usunięcia. Zabieg wykonany był kompletnie bezbólowo. Nie czułam nawet wbijania igły z ze znieczuleniem. Cudowna, uśmiechnięta i delikatna. Polecam każdemu. Naprawdę wizyta u dentysty może być przyjemna u takiego lekarza.