lekarz Joanna Janiga

2,9
2,7
2,6
2,5

DNO I WODOROSTY.Gada jakieś śmieci interesuje się tym co nie powinna.Nie potrafiła zdiagnozować choroby.[Jej odpowiedz-Mnie to nie interesuje]Tego samego dnia pojechałem do innego wrocławskiego dermatologa diagnoza natychmiastowa.NIE POLECAM.

Super lekarzem leczę się u niej od 18 lat i nikt mi nie powie że się nie zna . Diagnozę stawia zawsze trafną

Jestem głęboko zadziwiona po wizycie. Osoba niesamowicie głośna i mało dyskretna. Na poczekalni wszyscy pacjenci zostali przez to zaznajomieni z moim problemem. Na dodatek w sposób bezczelny wyśmiewała się z mojego problemu komentując go w sposób mało uprzejmy. Nie polecam. Wizyta kosztuje 100 zł a przykrość po niej o wiele więcej.

Podczas pierwszej wizyty, nie ruszając się z za biurka,stwierdziła u mnie na głowie, drożdżaki. I tak, przez kilka lat leczyłem je, masciami przez nią przepisanymi.Z braku efektów,zmieniłem lekarza i,okazało się,że mam zrogowacenie słoneczne na skórze głowy,bliskie zmianom nowotworowym.Stanowczo nie polecam tego lekarza.

moja córka miała krostki na nogach. uznała że są to dwa rodzaje krostek, jedne genetyczne drugie od noszenia obcisłych spodni. przepisała jej bardzo drogie środki myjące i zaznaczyła że można je kupić tylko wjednej aptece, wydaliśmy kupę kasy oczywiście efektu nie było. przypadkowo na wizycie u naszego lekarza rodzinnego pokazaliśmy krostki Pani Doktor jednoznacznie stwierdziła że jest to zapalenie mieszków włosowych, maść za 5 zł i po miesiacu nie ma śladu.

RZEŹNICZKA!!!!!!!!! "Dzięki" jej "leczeniu" wylądowałem na stole operacyjnym oddziału onkologicznego. Trzech lekarzy onkologów podziwiało jej "dzieło". Za moje pieniądze ( 100zł) okaleczyła mnie na całe życie. Podczas wizyty kontrolnej głupkowato się uśmiechała, że złą metodę leczenia wybrała - dziobała igłą narośl na mojej twarzy. Za to skasowała kolejne 100 zł. Oczywiście bez paragonu z kasy fiskalnej. LUDZIE!!! Nie dajcie się tej PARTACZCE.

nie interesuje ja dobro pacjenta tylko kasa nigdy wiecej

nie interesuje ja dobro pacjenta tylko kasa nigdy wiecej

Pani dr zdjagnozowała u mnie naczyniaka, co do którego nie ma wskazań do wycięcia. Po roku udałam się do świetnego wrocławskiego onkologa. Okazało się, iż jest to czerniak, którego należy natychmiast wyciąć. Teraz jestem pod stałą opieką lekarską. Pani dr Janiga jest bardzo sympatycznym lekarzem, jednak drugi raz na pewno bym się do niej nie udała.

Jak na wizyte w przychodni jestem bardzo zadowolona,jestem wyleczona z grzybicy paznokci a moje dzieci z trdziku.

Jest tak, że każdy uważa co innego, jest tak samo z dentystami, ginekologami i innymi lkarzamiw zależności od specjalizacji. Moje doświadczenia z doktor Janigą, są na prawde super. Miałam straszny problem, w którym kompletnie nikt nie umiał mnie pomóc, inne Panie dermatolog z prywatnych placówek, nawet zbytnio sie nie wczuwały,dostawałam ciągle te same leki (mówię o trądziku grydkowo-krostkowym), niestety tak się zraziłam,ze bardzo długo nie leczyłam się w ogóle, a właściwie próbowałam to robic na własną ręke. Jestem obecnie w trakcie leczenia, efekty są na prawde rewelacja. wiem,ze wymaga to wszystko odemnie cierpliwosci, zeby zlikwidowac blizny idt, ale po prostu jestem zadowolona, zachwycona i nie spodziewałam się takich rezultatów w tak krótkim czasie. Polecam każdemu, któ juz przestał wierzyc,ze jeszcze cokolwiek moze się na jego buźce zmienic i poprawić. Pozdrawiam serdecznie, Ewelina.