lek. med. Joanna Janikowska-Woś

Neurolog

Posiadam 25-letnie doświadczenie kliniczne związane z pracą w oddziałach i poradniach neurologicznych. Specjalizację I i II stopnia w dziedzinie neurologii uzyskałam w Klinice Neurologii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy. Od wielu lat związana jestem z Oddziałem Neurologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Posiadam licencję do wykonywania i opisywania badań EEG u osób dorosłych. Od 2015 ...

Jestem chory na poważną chorobę immunologiczną. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia kolegi. Odkąd znalezłem się w gabinecie Pani doktor, zostałem cierpliwie wysłuchany, dokładnie przebadany, a wyniki badań zostały mi wyjaśnione. Wreszcie czuję że jestem leczny i ktoś się mną opiekuje!!! Przestałem szukać innych neurologów. Nie jestem odosobniony w ocenie Pani Doktor, gdyż wszystkie spotykane osoby przed gabinetem Pani Doktor, w większym lub mniejszym stopniu potwierdzały moją ocenę. Jesteśmy z żoną wdzięczni i bardzo dziękujemy.

Jesteśmy z żoną wdzięczni i bardzo dziękujemy.

Pani doktór to perfekcjonalista,kompleksowo podchodzi do pacjenta,posiada dużą wiedze i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.Mogę szczerze polecić.

Leczyłem się od kilkunastu lat bez powodzenia u wielu specjalistów.Objawy to uciążliwe bóle głowy.Po kilkunastu latach leczenia ,trafiłem do doktor Joanny Janikowskiej Woś.Już wstępne diagnozy ,podczas pierwszej wizyty ,bardzo trafnie potwierdziły dalsze szczegółowe badania i alizy w szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Doktor Janikowska z wielkim poświęceniem i oddaniem podchodzi do każdego pacjenta.Jej fachowość potwierdzają wdzięczni pacjenci ,z którymi miałem kontakt podczas pobytu w szpitalu.Niektórzy wręcz twierdzą, że właśnie doktor Janikowska postawiła ich na nogi.Oby wszyscy lekarze, tak rzetelnie podchodzili do swojej pracy.Z wielkim podziękowaniem i życzeniami wytrwałości.Wdzięczny -Tadych Mariusz

Szczerze polecam Panią Doktor. Zaangażowana, uczciwa.

Szczerze polecam Panią Doktor. Zaangażowana, uczciwa.