lekarz Joanna Janikowska-Woś

Neurolog

Jestem chory na poważną chorobę immunologiczną. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia kolegi. Odkąd znalezłem się w gabinecie Pani doktor, zostałem cierpliwie wysłuchany, dokładnie przebadany, a wyniki badań zostały mi wyjaśnione. Wreszcie czuję że jestem leczny i ktoś się mną opiekuje!!! Przestałem szukać innych neurologów. Nie jestem odosobniony w ocenie Pani Doktor, gdyż wszystkie spotykane osoby przed gabinetem Pani Doktor, w większym lub mniejszym stopniu potwierdzały moją ocenę. Jesteśmy z żoną wdzięczni i bardzo dziękujemy.

Jesteśmy z żoną wdzięczni i bardzo dziękujemy.

Leczyłem się od kilkunastu lat bez powodzenia u wielu specjalistów.Objawy to uciążliwe bóle głowy.Po kilkunastu latach leczenia ,trafiłem do doktor Joanny Janikowskiej Woś.Już wstępne diagnozy ,podczas pierwszej wizyty ,bardzo trafnie potwierdziły dalsze szczegółowe badania i alizy w szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Doktor Janikowska z wielkim poświęceniem i oddaniem podchodzi do każdego pacjenta.Jej fachowość potwierdzają wdzięczni pacjenci ,z którymi miałem kontakt podczas pobytu w szpitalu.Niektórzy wręcz twierdzą, że właśnie doktor Janikowska postawiła ich na nogi.Oby wszyscy lekarze, tak rzetelnie podchodzili do swojej pracy.Z wielkim podziękowaniem i życzeniami wytrwałości.Wdzięczny -Tadych Mariusz

Pani doktór to perfekcjonalista,kompleksowo podchodzi do pacjenta,posiada dużą wiedze i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.Mogę szczerze polecić.

Szczerze polecam Panią Doktor. Zaangażowana, uczciwa.

Szczerze polecam Panią Doktor. Zaangażowana, uczciwa.

Pani doktor jest bardzo wyniosła. Mi dużo czasu nie poświeciła chociaż mam poważny problem zdrowotny. Dr Woś jest bardzo obrażalska i humorzasta.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-235 Bydgoszcz
Awimed
Hallera 2C
Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz