lekarz Joanna Józefiak

Nie sposób wystawić Pani Doktor innej oceny niż maksymalna pozytywna. Synek ciężko przechodził infekcję (gorączka ponad 41 stopni), Pani Doktor zawsze była dostępna pod telefonem, gotowa do pomocy (przez cały czas choroby syna czułem z jej strony wsparcie i autentyczne zaangażowanie). Wyniki krwi synka, które wydały mi się niepokojące, zostały przez Panią Doktor od razu zdalnie zinterpretowane (bez wcześniejszego umawiania się), a zalecenia odnośnie opieki okazały się trafione. Serdecznie polecam, pediatra z powołania!

Bardzo kompetentna osoba. Udzieliła mi od razu porady, gdy dziecko bylo.chore a zostalo do dyspozycji porada przez chat.Dziękuję pani , obu wiecej takich lekarzy.

Kochana, ciepla, cierpliwa i kompetentna Pani Doktor! Moja coreczka Pania Domtor uwielbia choc roznie reaguje na lekarzy:)