dr n. med. Joanna Kądziołka

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Prowadzi moją pierwszą ciąże, wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Pani doktor jest bardzo rzeczowa, kompetentna i cierpliwa, szczególnie w czasie badań USG. Systematycznie zleca konieczne badania. Szczerze polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Joannę wszystkim osobom, które nie miały z nią wcześniej do czynienia. Jest bardzo kulturalna, miła i sympatyczna. Tłumaczy wszystko dokładnie i ze spokojem.Badanie jest zawsze delikatne, poza zaletami osobistymi jest też świetnym specjalistą, prowadziła dwie skomplikowane ciąże mojej siostry. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu wszystko skończyło się szczęśliwie Operowała też naszą mamę. Cała nasza kobieca część rodziny ma do niej wielkie zaufanie , jest naszym rodzinnym ginekologiem jest bardzo zadowolona Polecam zwłaszcza młodym dziewczynom, które szukają dobrego specjalisty lub obawiają się swojej pierwszej wizyty.

Moja pierwsza wizyta po której zostanie mi spora trauma. Liczyłam na zrozumienie i trochę empatii jednak nie dostałam nawet tego. Pani doktor była bardzo niemiła, nie słuchała tego co miałam do powiedzenia. Od razu jednak zarzuciła mi że jestem nieprzygotowana - bo nie podałam konkretnych dat miesiączek. A co za tym idzie ona nie jest w stanie mi w niczym pomóc. Dodatkowo stwierdziła, że nie mając konkretnych dat może mi się tylko wydawać że nie mam okresu przez 3 miesiace, bo tak na prawdę przerwa mogła trwać 2 tygodnie, a ...

Moja pierwsza wizyta po której zostanie mi spora trauma.
Dodatkowo stwierdziła, że nie mając konkretnych dat może mi się tylko wydawać że nie mam okresu przez 3 miesiace, bo tak na prawdę przerwa mogła trwać 2 tygodnie, a ja już histeryzuje.
Wszystko rozchodziło się więc i to że nie przedstawiłam wypisanych konkretnych dat.
Tak jak napisałam była to moja pierwsza wizyta kiedykolwiek i nie wiedziałam że muszę mieć je przy sobie i powiedzienie terminów z pamięci nie jest brane pod uwagę.
Zatem zostałam skreślona już na początku wizyty. Zrobili mi się na tyle przykro że z trudem powstrzymywałam łzy.
Wtedy Pani doktor zapytała czemu nie patrze jej w oczy i czy mam do niej jakiś problem.
Kiedy odpowiedziałam że ta wizyta to nie to na co liczyłam, odpowiedziała opryskliwie że mam się wziąć w garść bo jestem dorosła.
Generalnie okropne podejście do pacjenta.
Wizyta moim zdaniem nie warta kwoty 180 zł.
Dowiedziałam się jakie badania mam wykonać, ale poza tym wszystko inne było fatalne. Odzywki do pacjentki nie na miejscu. Nie wrócę do tej lekarki.

Pani dr prowadzi moja ciąże. Niestety, nie jestem zadowolona. Na pierwszej wizycie owszem, prawie godzinę rozmawiałyśmy, wykonała USG, pokazała ekran, zostałam zbadana itd. Natomiast wszystkie pozostałe wizyty odbywają się schematycznie: analiza wyników zleconych badań, badanie szyjki i brzucha i USG. Podczas badania szybki i brzucha mówi dr w jednym zdaniu, że jest OK. Podczas badania USG, poza pierwsza wizyta, już więcej nie zobaczyłam monitora z obrazem dziecka, dr nie mówi nic - jaka waga dziecka, ułożenie, potwierdzenie lub zmiana terminu porodu... NIC! Wstaje od USG i komentarz: wszystko dobrze, nie dzieje się nic złego. Tylko że kobiecie spodziewajacej się pierwszego dziecka to nie wystarcza. Więcej dowiaduje się z aplikacji, co dzieje się z dzieckiem, jak wygląda, co robi, czego się wystrzegać, a co jest wskazane, niż od dr. Szczerze nie polecam i żałuję, że nie zmieniłam lekarza chociażby w połowie, kiedy intuicja podpowiadala m, aby to zrobić. Kiepski kontakt i nie mam zaufania do dr, nie jestem uspokojona i nie mam poczucia bezpieczeństwa i zaopiekowania. Po wizycie zawsze czuje wielki niedosyt, rozczarowanie i tak jak wchodzę nie wiedząc nic, tak samo wychodzę.

Bardzo polecam Panią doktor. Miła, kompetentna i dokladna osoba. Prowadzę u Pani doktor drugą ciąże i nie żałuję. Wszystko za każdym razem dokładnie tłumaczy. Na początku ciąży zleca badania dzięki którym można szybko wykryć zagrożenia. Spokojnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. I co dla mnie również ważne Pani doktor jest pro VBAC. Przy drugiej ciąży nie zostałam skazana na drugie cięcie cesarskie, na czym mi zależało.

Pretensjonalna. Ciąze moją prowadziła od niechcenia. Pod koniec ciązy wcale mi nie pomogła, "wrzucała" mnie na godziny 20.30-21.00. Wszystkiego trzeba było dopytywać, nic od siebie. Czułam sie jakbym przeszkadzała. Szczerze nie polecam. Żałuję, że nie zmieniłam lekarza, pieniadze wydane w "błoto".

Pani doktor jest znakomitym lekarzem, Chodziłam do różnych lekarzy wcześniej, i żaden nie pomógł mi , mimo wypisywania coraz to nowych leków i badań. Za namową przyjaciółki trafiłam do Pani dr. Ta po wnikliwej ocenie moich przyniesionych wyników, dokładnym badaniu i USG, powiedziała mi, że mam prawdopodobnie chorobę na którą nie ma lekarstwa. Dotąd nikt mi tego nie powiedział, a moje pytania były zbywane. Myślę, że dotąd nikt nie poznał się na mojej chorobie. Wytłumaczyła bardzo dokładnie o co chodzi . Mimo, że nie mam wykształcenia medycznego wszystko zrozumiałam. Nie boję się już że moje dolegliwości wróżą coś złego. Wysłała mnie też do innego specjalisty, bo okazało się, że można pomóc trochę inaczej. Dolegliwości mam niewielkie i jestem spokojna. Skierowałam do doktor też moją mamę, której wieloletnia ginekolog nie potrafiła pomóc. Pani doktor pomogła. Jestem jej bardzo wdzięczna, to bardzo dobry, kompetentny lekarz i mądry, dobry człowiek.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadziła moją skomplikowaną ciążę. Jest bardzo dokładna,drobiazgowa i uważna. Zleca dużo badań, dzięki którym wykryła u mnie chorobę, która gdyby była nierozpoznana i nie leczona mogłaby bardzo zagrozić dziecku. Ponadto jest bardzo miła, życzliwa i potrafi podtrzymać nadzieję w trudnych chwilach. Opiekowała się mną nie tylko w czasie ciąży, ale również była w trakcie porodu i też bardzo mi pomogła. Potem odwiedzała mnie na położnictwie i udzieliła wielu cennych rad dotyczących połogu i dziecka. Pani doktor jet lekarzem z sercem i powołaniem, wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niej mogę cieszyć się moją cudowną Karolinką.

Chciałabym wyrazić wdzięczność i uznanie dla Pani doktor. Trafiłam do doktor dzięki internetowi. szukałam lekarza do prowadzenia mojej pierwszej ciąży. Ciąża była efektem kilkuletnich starań, dlatego zależało mi na bardzo dobrym lekarzu. Nie zawiodłam się. Potwierdzam wszystkie dobre opinie. Doktor zleciła mi badania, te konieczne i jeszcze dodatkowe - jak się okazało wiedziała co robi, bo wykryła zaburzenia o których wcześniej nikt nie wiedział. Choroby te spowodowały, że ciąża stała się nieprawidłowa, co wyzwoliło mój wielki lęk o dziecko. Na każdej wizycie doktor mnie badała, robiła USG i dokładnie wyjaśniała pokazując na ekranie co widzi. Było mi to bardzo potrzebne, bo na wizytę szłam ze strachem, a wychodziłam uspokojona, szczęśliwa i z nadzieją. Doktor wykazała się wiedzą i intuicją wynikającą z doświadczenia. Poza tym była bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Przy tym ciepła, łagodna i uśmiechnięta, co pozytywnie na mnie wpływało. Szcęśliwie . w dużej mierze dzięki jej troskliwej opiece, ciąża zakończyła się normalnym porodem. Doktor była w tym czasie w szpitalu i też bardzo mi pomogła, potem na położnictwie nadal mną się opiekowała ,pomogła mi w początkach karmienia i udzieliła mądrych rad na przyszłość, odnośnie opieki nad dzieckiem i wychowania. Doradziła kilka tytułów książek o wychowaniu. Jestem jej bardzo wdzięczna, całą ciążę nie tylko, że opiekował się mną, ale wspierała i była dla mnie w tym trudnym czasie kimś bardzo bliskim. Bardzo polecam. Magda

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona , że istnieją jeszcze tacy wspaniali lekarze jak Pani doktor. Trafiłam do niej przypadkiem w dość dramatycznych okolicznościach. Właśnie miałam się przeprowadzać do Rzeszowa i w czasie mojego pierwszego pobytu w tym mieście dostałam w niedzielę bardzo silnych bólów brzucha. Ból nasilał się, a ja byłam sama i nikogo nie znałam. Nie czekałam więc do rana tylko wieczorem pojechałam do dyżurującego szpitala. Zostałam przyjęta na izbie przyjęć, zanim zbadał mnie chirurg, porobiono mi badania było dobrze po północy. Wysłano mnie jeszce na konsultację do ginekologa. Idąc ...

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona , że istnieją jeszcze tacy wspaniali
lekarze jak Pani doktor. Trafiłam do niej przypadkiem w dość
dramatycznych okolicznościach. Właśnie miałam się przeprowadzać do
Rzeszowa i w czasie mojego pierwszego pobytu w tym mieście dostałam w
niedzielę bardzo silnych bólów brzucha. Ból nasilał się, a ja byłam
sama i nikogo nie znałam. Nie czekałam więc do rana tylko wieczorem
pojechałam do dyżurującego szpitala. Zostałam przyjęta na izbie
przyjęć, zanim zbadał mnie chirurg, porobiono mi badania było dobrze po
północy. Wysłano mnie jeszce na konsultację do ginekologa. Idąc
spokojnymi korytarzami miałam obawy jak mnie potraktuje lekarz wyrwany ze
snu po całodziennym dyżurze. na szczęście dyżur miała właśnie pani
dr. Wstała bardzo szybko i z zaspanym uśmiechem zaczęła mnie
wypytywać o dolegliwości i przebyte choroby, mesiączki itd. Pobrała
cytologię, dokładnie zbadała i zrobiła USG. Gdy powiedziała, że
ginekologicznie jest wszystko prawidłowe, zdziwiłam się, bo od jakiegoś
czasu byłam leczona przez mojego lekarza na pco, gdy zapytałam o to ,tym
razem ona się zdziwiła, jeszcze raz przepytała mnie o miesiączki,
wykonane badania i powiedziała, że ona nie postawiłaby takiego
rozpoznania, i nie widzi większego od przeciętnej prawdopodobieństwa
trudności z zajściem w ciążę. Po powrocie na izbę przyjęć
dostałam kroplówkę i rano wróciłam do hotelu. Po powrocie do domu
poszłam do innego ginekologa, który potwierdził to co powiedziała Pani
dr, Potem zaszłam w ciążę jak przewidziała Pani dr bez żadnego
leczenia. Przeprowadziłam się do Rzeszowa i oczywiście jastem pacjentką
pani dr. Dodam, że miała tylko sprawdzić czy nie mam cysty, a
poświęciła mi ponad pół godziny o 3 w nocy. Jak przepraszałam za
kłopot, powiedziała, że sama sobie wybrała taką pracę, i po chwili
dodała ze śmiechem, ze może jest masochistką. To wspaniała kobieta i
prawdziwy lekarz z powołania. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem i z
sercem. Poza tym oczywiście jest bardzo kompetentnym i mądrym lekarzem.
Wszystkim polecam. Roxana