Prowadzę terapię indywidualną dla dzieci i młodzieży. Służę pomocą dzieciom, młodzieży i rodzicom w rozwiązywaniu problemów związanych z rozwojem, edukacją oraz wychowaniem.
Przyjmuję we własnym gabinecie w Otrębusach (powiat pruszkowski). Udzielam porad także w domach pacjentów.
Dysponuję dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie pracowałam w Klinice Dzieci i Młodzieży jako terapeuta i dyrektor przyszpitalnego zespołu szkół (oddział...

Wspaniały psycholog. Pani Joanna szybko zdiagnozowała córkę. Jestem wdzięczna za okazane ciepło i pomoc jaką objęła Pani psycholog dziecko i nas-rodziców. Po roku leczenia dziecka z depresji córka wróciła do normalności. Polecam z całego serca Panią Joasię .Pozdrawiam Ada i Laura

Pani Joanna już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie. Daje bardzo duży komfort wypowiedzi. Angażuje się w problemy pacjenta. Przyszłam do Pani Joanny z kilkoma problemami, ale pomogła mi poukładać je w głowie oraz się z nimi uporać. Polecam wizyty u Pani Joanny. Jest to bardzo dobry specjalista.

Polecam wizyty u Pani Joanny. Jest to bardzo dobry specjalista.

Pani Joanna jest bardzo kompetentnym psychologiem, która doskonale rozumie problemy dzieci, a przy tym bardzo życzliwym, zaangażowanym i chcącym szczerze pomóc człowiekiem. U mojego nastoletniego syna zdobyła zaufanie już po drugim spotkaniu, odkryła problem, który pojawił się w szkole kilka miesięcy wcześniej, a szkoła nie potrafiła go zauważyć. Pokierowała naszymi działaniami, żeby ten problem rozwiązać. Gorąco polecam.

Bardzo dobry psycholog, potrafiący nawiązać bezpośredni i serdeczny kontakt z młodzieżą, a co najważniejsze - bardzo skuteczny. Polecam.