lekarz Joanna Kaleta

Pediatra

1,9
1,6

Witam. Na wstępie powiem, że ta "NIBY" Pani Doktor chyba się już wypaliła w swoim zawodzie, traktuje wszystkich pacjentów jakby też kiedyś studiowali medycynę i wiedzieli o co chodzi w kazej chorobie, nie potrafi wyłumaczyć rodzicowi co i jak ma robić z dzieckiem, a jak póżniej jest zle z dzieckiem i jest potrzebna kolejna wizyta, to zapiera sie, że mówiła jak trzeba postepować- to jest podejście lekarza??? Według mnie powinna chodzić po korytarzu przychodni i batoniki dzieciom rozdawać- do tego podejżewam będzie sie nadawała.

Witam.

Pani doktor jest już wypalona i już dawno powinna miejsce pracy oddać młodemu lekarzowi. Jest bardzo nie miła, wręcz beszczelna jestem zbulwersowana jej zachowaniem. Mam chore dziecko na autyzm Pani doktor wysmiała chorobę dziecka!! Niech wszyscy omijają ją szerokim łukiem bo szkoda czasu i dzieci.

beznadziejna osoba na nieodpowiednim stanowisku dzieci nie wybierają sobie pory ani dnia na choroby ,a pzni doktor niestety nie jest serdecznie nastawiana do pacjenta niepotrzebnie zasiliła szgi leka

zbadała mi kręgosłup per rectum. to ie bylo mile :(

zbadała mi kręgosłup per rectum. to ie bylo mile :(

Co za pipka, Kazala mi falusa pokazac jak mnie bolala glowa... . Niech sama się leczy... .

Brak jakiegokolwiek zrozumienia rodzica i mało dokładne badanie pacjenta.

Brak jakiegokolwiek zrozumienia rodzica i mało dokładne badanie pacjenta.