Joanna Karcz-Butmankiewicz

Psychiatra

Moja lekarka potrafi słuchać. Nie chciałam pomocy, powiedziałam, że nie potrzebuje jej, jednak sama starała się mi pomóc, jakoś zatrzymać... Powiedziałam, że dziękuję za troskę, nie chcę, ale ona wiedziała, że ze mną nie jest dobrze i poświęciła mi wiele czasu i wyciągnęła mnie. Wyciągała mnie powoli. Teraz już się czuję extra:)

Nie wiem czy pani dr przyjmuje gdzieś prywatnie, bo jeżeli chodzi o ilość poświęconego czasu to niestety na NFZ żaden lekarz nie ma go zbyt wiele. Poza tym, bardzo dobry, kompetentny lekarz. Potrafi zrozumieć człowieka, polecam.