Bardzo fajna pani. Cale życie bałam się dentystów i jest to jedna osoba do której chodzę bez strachu. Przede wszystkim chce leczyć zęby a nie od razu wyrywać. Mimo iż trzeba czekać na wizytę około miesiąca to warto. Polecam z czystym sercem

Polecam usługi Pani Joanny. Od kilku lat jestem jej pacjentem i jeszcze się nie zawiodłem. Miła, dokładnie tłumacząca, zawsze przedstawia co można zrobić i za ile. Naprawdę ok. Jedyny problem jaki jest to terminy - tak około miesiąca w przód trzeba się rejestrować no i bywa, że mimo umówienia się na konkretną godzinę trzeba jeszcze z godzinę poczekać. ALe naprawdę szczerze polecam.

Nnajlepsza dentystka jaką znam. Moim Zdaniem ten zawód to jej powołanie. Miła kompetentna zna się na rzeczy.

Lekarz godny zaufania. Profesjonalizm pod każdym względem. Leczyłam się wcześniej u Pani doktor mamy również bardzo profesjonalnie podchodziła do pacjenta. Obie panie uprzejme, miłe. Polecam .

Od wielu lat leczę zęby u pani doktor, a wcześniej także jej mamy. Obie super sympatyczne, obie "mają rękę" do tej pracy, nie żałują znieczulenia kiedy jest ono potrzebne, ale gdy sprawa jest błaha pytają czy jest potrzebne i nie szpikują nim niepotrzebnie :) Naprawdę polecam!

Polecam każdemu. Jestem zachwycona. Ma rękę i talent i do tego jest niesłychanie miła. Zawsze poświęca dużo czasu pacjentowi. Moje dziecko na tyle zaufało jej ze otworzyło buzię co prędzej nie udało się 3 stomatologom. A teraz na wizytę u tej pani doktor cieszy się jak z nowej zabawki :) Polecam i Pozdrawiam panią doktor

Polecam i Pozdrawiam panią doktor

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Zero bolu i przy tym grzecznosc i uprzejmosc. Duza klasa. Goraco polecam, szczgolnie tym, ktorzy boja sie dentysty. Kasia

polecam naprawde profesionalne podejscie do pacjęta

polecam naprawde profesionalne podejscie do pacjęta

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Joanny. Bardzo miła, zawsze przedstawi rózne możliwości leczenia i bardzo dokładna.

barzo wszystkim polecam ta lekarke jest barzo dobra i mila

barzo wszystkim polecam ta lekarke jest barzo dobra i mila

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ostrów Wielkopolski"?

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A