dr n. med. Joanna Kasznia-Kocot

Alergolog, Alergolog dziecięcy, Neonatolog, Pediatra

Bardzo niemła Pani doktor. Wmawia rodzica rzeczy które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Nie jestem zadowolona z fachowości tego lekarza. Syn choruje na astmę i bierze wziewne sterydy, po których przybiera na wadze, a Pani doktor nawtykała mu, że powinien przejść na dietę, bo za duzo je. U córki stwierdziła AZS, dostałam listę maści sterydowych - nie skorzystałam z niej. Wystarczyły kąpiele w atoperal baby, okazjonalne smarowanie lipobazą i pranie ubranek w szarym mydle, żeby skóra wróciła do normy.

Mam do Pani doktor pełne zaufanie. Leczy mnie już ok 20 lat:) zawsze trafna diagnoza, poprzedzona wnikliwymi badaniami. Gorąco polecam.

Pani doktor uprzejma i kompetentna W leczeniu naprawdę skuteczna chociaż przepisuje drogie medykamenty Polecam w 100%

pani doktor jest fajna zrobiła mojemu synowi testy córkę odczula .Ale jest nieprzystępna dla moich dzieci np.gdy robiłam testy brzydko powiedziała do mojej córki i tam nie wyszło nic na testach a w Brudzowicach wyszło nie wiem która jest najprawdziwsza no,ale jeszcze zobaczymy co będzie.Dla mnie jest miła ale dla dzieci nie .Nawet widzę dla innych dzieci też nie miła bierze za wizytę w domu różnie koleżance brała 50 mi 100 jednak jej NIE POLECAM !! p.Joanna nie wiem coś sobie ubzdurała i mi każe 1 godzinę czekać po szczepieniu a w Brudzowicach z tego co słyszę to 30 minut nie polecam

Wspaniała Pani doktor. poszlismy z azs a zaczęła dokadnie badac dziecko wazyc itp. Dokladnie zdiagnozowala i opisala chorobe powiedziala na czym ona polega. wizyta trwala ponad godzinę. Odpowiadala szczegółowo na wszystkie nasze pytania, super podejscie do dziecka. Wspaniała polecam

Wspaniały lekarz dziecięcy - byliśmy z alergicznym niemowlaczkiem - pani doktor rozsądnie podeszła do spawy, nie zlecała na siłę kosztownego panelu, który ze względu na wiek mógłby pokazać fałszywe wyniki, kazała poczekać i stosować nieinwazyjną dietę eliminacyjną mnie- mamy i dziecka - zupki i deserki:)

doskonały specjalista. nie zgaduje, nie wróży z fusów. Diagnozę stawia w oparciu o badania. wiadomo,że walka z alergia nie jest łatwa, ale stan i jakość życia mojej córki znacznie się poprawił. Jedyny minus to ogromna ilość pacjentów, ale warto poczekać.

Pani Doktor jest lekarzem kompetentnym, drąży temat, diagnozę stawia na podstawie wyników badań. Potrafi właściwie pokierować leczeniem dziecka. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Moje dziecko chorowało przewlekle od trzech lat, rok temu trafiłam do poradni w Sosnowcu i dopiero tam poczułam się bezpiecznie, a nie zostawiona sama sobie z ciągle chorującym dzieckiem. Bardzo sobie cenię porady Pani Doktor, stosowałam i stosuję się do nich w 100% i widzę ogromną poprawę w stanie zdrowia mojego dziecka. W ciągu poprzednich lat przetestowałam wielu lekarzy pediatrów, alergologów i laryngologów - i na podstawie doświadczeń mogę zdecydowanie polecić wizyty u dr Kocot.

Może jest to dobry lekarz- jak nie ma dużych problemów. U mnie problemy były, dziecko nie tolerowało wszystkich leków i dochodziło do tego że sam stawiałem diagnozę , podawałem sposób leczenia i.... płaciłem za wizytę....To przykre ale Pani doktor chyba nie miała już pomysłu na moje dziecko:(