lekarz Joanna Kędzia

2,5
2,5

Pani doktor kompletnie bez podejście do dzieci. Zero empatii. Bardzo, ale to bardzo niesympatyczna. Pani doktor nie miała ochoty w ogóle wyjaśniać mi co dolega dziecku. Na uśmiech i sympatyczne nastawienie i próby podjęcia rozmowy dialogu kompletnie niewzruszona. Pediatra zero kontaktu z pacjentem i rodzicem i dzieckiem. Osoba bardzo niezadowolona z życia i swojej pracy. Nigdy więcej!! Nie polecam, wręcz przestrzegam!!

Nie polecam zero przekazania wiadomosci rodzicom moze i zna sie na rzeczy ale nie potrafi sie wykazac

pani doktor niemila,owszem zna sie na swojej pracy ale nie tlumaczy wynikow badan,wywyzswza sie nie slucha matki malego pacjanta nie polecam trafic na nia w szpitalu

Szkoda słów!! Bardzo nie miła i odstraszająca dzieci lekarka.

Szkoda słów!! Bardzo nie miła i odstraszająca dzieci lekarka.

Profesjonalne podejście do każdego małego pacjenta. Zawsze dokładnie wytłumaczy co dolega dzieciom, jak podawać leki, na co zwrócić uwagę. Odkąd chodzimy do pani doktor moje dzieci nie boją się lekarzy :)

Pani Joanna Kędzia - Iliew robi to co lubi i robi to bardzo dobrze . Zygmunt.

Pani Joanna Kędzia - Iliew robi to co lubi i robi to bardzo dobrze .
Zygmunt.