lekarz Joanna Kielska-Bolek

Jestem niezadowolona z wizyty u Pani Doktor. Niestety ale w mojej opinii nie uzyskałam fachowej porady

Świetny lekarz a do tego świetny człowiek. Ma niesamowitą wiedzę popartą doświadczeniem. Nie raz pokazała swoje świetne kompetencje. Bardzo serdzecznie polecam tego pediatrę.

Nie wiedzialam ze tacy lekarze jeszcze istnieja. Przeszlam ze swoimi dziecmi pieklo pediatrow radomskich ale dopiero jak trafilam do doktor to ten koszmar sie skonczyl. jestesmy w dobrych rekach. dziekujemy pani doktor za ogromne serce i zaangazowanie. Polecam.

mam to szczescie ze ze swoim maluszkiem trafilem do dr kielskiej. wiem ze opiekuje sie nim swietnej klasy pediatra do ktorego mam bezgraniczne zaufanie. troskliwa, mila, zaangazowana, nigdy nie robi ,,łachy'' , nawet na dyzurze w szpitalu przyjmie jak jest taka koniecznośc. Wszystkim oczekującym usługi na wysokim poziomie polecam

Najlepszy pediatra na jakiego do tej pory trafiłam. Polecam!!! Miła, kompetentna, świetne podejście do dzieci i rodziców. Cierpliwie tłumaczy wszystko, konkretna i zdecydowana, świetnie diagnozuje. I jakoś dało się bez antybiotyków!! ZDECYDOWANIE POLECAM

Najlepszy pediatra na jakiego do tej pory trafiłam. Polecam!!!
Miła, kompetentna, świetne podejście do dzieci i rodziców.

wspaniały człowiek pomagający ludziom również poza godzinami swojej pracy. Zawsze pomocna, oddana nie zbywa pacjentów i ich rodziców.mam wielkie szczescie ze ktos taki czujne czuwa nad zdrowiem moich skarbów. polecam wszystkim troskliwym mamom

Swietna lekarz, rewelacyjne podejscie do dziecka- moje dziecci nie boją się juz lekarzy, przemiła, uprzejma, swietnie rozpoznaje chorobe i daje skuteczne leczenie. lekarz na 6!!. Polecam!!!!

lekarz na 6!!.
Polecam!!!!

Bardzo miła, empatyczna lekarka, mająca świetny kontakt z dzieckiem, skuteczna w leczeniu