dr Joanna Kłyszejko-Molska

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,9
2,9

Samą wizyte oceniam na 5/5 natomiast nie polecam, z tego względu, że trudno się skontaktować z Panią Doktor.

Niestety nie mam dobrego zdania o tej pani pseudo lekarce od leczenia niepłodności...zleca kosztowne badania ,których nie potrafi odczytać...dodatkowo brak skupienia na pracy -niedoklad w wykonanie USG,które kosztowało mnie wiele bólu i długiego leczenia zakończonego operacja.czuje się oszukana lekarz powinien być godny zaufania i kompetentny ...napewno nie polecam parom starającym się o potomstwo ,bo przy jakichkolwiek problemach pani niby doktor kwituje ja na mężczyznach się nie znam... Żenada zlecać badania i nie potrafi. Ich odczytać...zmarnowaliśmy dwa lata..

Ja niestety nie mam tak dobrego zdania o Pani Doktor.Po pierwsze zawsze przyjmuje z opuznieniem szanujmy sie ......Kiedys przyjechalam z wynikiami bo mialam podejrzenie choroby a jestem w ciazy przyjechalam na 8.30 bo tak miala byc Pani doktor to przyjechla o 10.30 bo niby auto jej sie zepsulo dobrze czekalam..myslalam ze jak przyjedzie to mnie przyjmie ale kazała czekac około 11 mnie przyjela i zwróciła mi uwagę ze nie umiem odczytac wynikow .No ja od tego nie jestem i nie musze się na tym Znac ,bylam.lekko zdegustowana bo takim dlugim czekaniu..przypomne ze bylam jej pacjentka .Inna sprawa trafilam do Szpitala i napisalam smsa o stanie zdrowia to nawet nie odpisala,przykre poprostu oczekiwalam ludzkiej rekacji.Ja nie wnikam w kompetencje Pani doktor bo peqnie jest dobrym lekarzem e jakim człowiekiem?do.konca nie wiem

Kompetentna. Miła. Kontaktowa. Polecam!

Kompetentna. Miła. Kontaktowa. Polecam!

Pani Joanna jest bardzo szczegółowa, dokładna i rzeczowa. Na każde pytania odpowiada bardzo wyczerpująco. Obecnie Pani doktor prowadzi moją ciążę i mam do niej pełne zaufanie. Jestem spokojna i z radością oczekujemy przyjścia na świat maleństwa. Nawet decyzję o wyborze szpitala Biziela podjęliśmy ze względu na to, że tam pracuje Pani Kłyszejko - Molska, chcę zaznaczyć, że Miejski mam po drugiej stronie ulicy :) Polecam wszystkim Paniom tego lekarza ze względu na perfekcjonizm jak i miłe usposobienie.

Szczerze polecam, niezwykle otwarte i rzeczowe podejście do pacjenta, wyczerpujące, spokojne odpowiedzi na wszystkie pytania. Trafilam do gabinetu przypadkowo, ale wiem ze Pani dr pozostanie moim wyborem na przyszlosc. Prowadzila moja pierwsza ciaze i tak sie szczesliwie zlozylo, ze odbierala rowniez porod. Ma moje pelne zaufanie od pierwszej wizyty. Dbalosc o pacjenta i latwy kontakt z Pania dr skutkuje poczuciem bezpieczenstwa. Badanie dokładne, nieśpieszne i bezbolesne. Bardzo dobry lekarz i przemila kobieta :) Polecam!

Ma świetną rękę do USG - zaraz po przyłożeniu sondy do brzuch wiedział co mi jest. Po leczeniu dolegliwości całkowicie mięły. Na dodatek sympatyczna i kontaktowa