lekarz Joanna Komorowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Witam Pani doktor profesjonalnie podeszła do mojego problemu z zębami. Jednego nawet wczoraj usunęła i naprawdę nic nie bolało :) Polecam w 100%

Witam

Witam serdecznie ta Pania poznałem przypadkiem jeszcze w szczecinie w prywatnej innej klinice jak pracowala dla kogos nie boje sie jej polecic poniewaz taki przypadek jaki mialem i ilu dentystow zaliczylem wczesniej nie moge sie doliczyc poradzila sobie z nim bez problemu zmudna pol roczna praca mialem torbiel na jedynkach wielkosci okolo 1,5cm z tego co pamietam i nie zapomne jaki szok doznała Pani Joanna szkoda ze teraz jest tak daleko noi ze ci najlepsi nie chca pomagac nam biednym ludzia za nasze skladki w nfz ale to swiadczy o polityce naszego kraju. nie jest to zadna reklama czy nie jestem zadnym znajomym tej Pani aczkolwiek zaluje bo moze jakis rabacik zawsze bym dostal ale cala prawda pomogla mi jak nikt i naprawde zna sie na rzeczy ma podejscie do pacjenta zawsze tlumaczy co i jak bedzie robic i jakie skutki tego beda. jesli ktos mi nie wierzy prosze o kontakt tutaj a podam moj email i moge poswiadczyc nawet telefonicznie o tym co mowie mam nadzieje ze po tej ocenie i opinii zabki przez Pania robione nie wypadna pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego

Trafiłam do gabinetu tej Pani przypadkiem, po tym jak inny dentysta założył mi plombę na niedoczyszczony ząb i przez to miałam zapalenie miazgi. Pani stomatolog uratowła mi ząb. Zajęłam sie mną tak profesjonalnie i z tak wielką empatią że naprawdę mogę ją z czystym sumieniem polecić.