lekarz Joanna Konieczna-Czmiel

Pediatra, Lekarz rodzinny

Zdecydowanie polecam. Pani Doktor uprzejma, kompetentna i empatyczna. Wizyty w miłej atmosferze. Wiedza i doświadczenie.

Dziwne podejście do pacjenta. Pełno sarkazmu i opryskliwości. Niesympatyczna atmosfera w gabinecie. Niestety nie polecam

Miałam nieprzyjemność być na wizycie u tej lekarki.Mieszanka sarkazmu,poirytowania i znudzenia.Komunikatywność na minus dziesięć.Trudno mi sobie wobrazić że "miodowe" opinie na jej temat pisali autentycznie jej pacjęci.Szczerze odradzam.

potwierdzam wszystkie powyższe opinie,pani doktor zajmuje się moim wiecznie chorującym synkiem od początku, nigdy nie była zniecierpliwiona widząc nas kolejny raz, zawsze słucha, co rodzic ma do powiedzenia i wychodzi na przeciw oczekiwaniom,bez problemu wypisuje potrzebne skierowania do przychodni specjalistycznej czy na badania.oboje z mężem również przepisaliśmy się do przychodni na Dubiela, bo tu mamy prawdziwie RODZINNEGO lekarza.Dziękujemy Pani Doktor:)

Jest cudowna, bardzo tęsknimy za Nią. Teraz mieszkamy w innym miejscu i mamy daleko, ale chyba znowu zaczniemy do Niej chodzić. Polecam z całego serca!!!

Lekarz Anioł. Ma zawsze czas dla każdego. Nigdy się nie spieszy - nie zbywa... Widząc po raz pierwszy moją 2 miesięczną wówczas córkę od razu zasugerowała badania które potwierdziły jej podejrzenia (inna lekarka "od siedmiu boleści" która miała kontakt z moim dzieckiem wielokrotnie nawet tego nie zasugerowała). Trafna diagnoza i leczenie. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Polecam i pozdrawiam Panią Doktor :)

Najlepsza Padiatra jaką znam,mam do niej pełne zaufanie, prowadzi moja córkę jak miala jakieś 1,5 miesiąca aż do teraz, poprosiłam, mogę w każdej chwili na Pania Doktor Czmiel liczyć, jest sympatyczna,i do każdej infekcji dziecka podchodzi jak nalezy, polecam wszytkim rodzicom tego pediatrę.

Bardzo dobry lekarz !!! Kompetencja, uprzejmość, fachowa porada to daje porządany efekt czyli moje dzieci szybko zdrowieją i są leczone w bezpieczny sposób. szkoda tylko, że nie ma praktyki prywatnej i trochę bliżej Rudy ŚlaSKIEJ.

szkoda tylko, że nie ma praktyki prywatnej i trochę bliżej Rudy ŚlaSKIEJ.

Bardzo miła lekarka, ma podejście do dzieci, zawsze uśmiechnięta.Jestem bardzo zadowolona, że leczy moje córki. Bardzo polecam takiego lekarza, mama Kingi i Oli