lek. med. Joanna Korabel

Ginekolog, Ginekolog położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W III. 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie ginekologii ...

W III. 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa.

Na co dzień pracuje w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na oddziale Patologii Ciąży, gdzie sprawuje opiekę nad Pacjentkami z ciążą powikłaną chorobami matki i płodu.

W latach 2005-2008 pracowała na Oddziale Endokrynologii Ginekologicznej gdzie zdobywała wiedzę i doświadcz...

Do Pani doktor do SCM clinic trafiłam w bardzo trudnym dla mnie czasie. Zaproponowana przez nią hormonalna terapia menopauzalna bardzo mi pomogła i przyniosła zdrowotną ulgę. Dodatkowo to wspaniała lekarka, empatyczna, wsłuchana w pacjenta. Z całego serca polecam.

U Pani doktor w SCM clinic była to moja pierwsza wizyta, ale chętnie do niej wrócę. Fajna, komunikatywna lekarka, wszystko jasno tłumaczy. Widać, że praca, którą wykonuje to jej pasja, a nie przypadek. U takich lekarzy czuje się bezpiecznie, dlatego z prawdziwą przyjemnością polecam.

U Pani doktor leczyłam się w SCM clinic i jestem bardzo zadowolona. Po szczegółowych badaniach postawiła diagnozę, endometrioza. Niby nic, wiele kobiet na to cierpi, ale ja chciałam zajść w ciążę i prawdopodobnie to było źródło moich niepowodzeń. Terapia trwała parę dobrych miesięcy, małymi kroczkami , dzięki fantastycznej opiece Pani doktor wreszcie się udało, jestem w ciąży i wszystko jest ok. Gorąco polecam tego znakomitego lekarza.

Wizyta w SCM clinic u Pani doktor na najwyższym poziomie. Gabinet, nowoczesny, przestronny , zapewniający komfort pacjentowi. Pani doktor w trakcie badania szczegółowo wszystko omawiała, przy tym była bardzo delikatna. Wizyta rozwiała wszystkie moje wątpliwości , co więcej okazało się, że wszystko ok więc tym bardziej jestem zadowolona.

U Pani doktor w SCM clinic byłam na badaniu ginekologicznym. Wizyta przebiegła sprawnie, a Pani doktor swoim podejściem sprawiła, że przestałam się stresować. Z pewnością zostanę jej pacjentką.