Joanna Korczyńska-Smolec

Pediatra

CUDOWNY CZŁOWIEK!!! leczy moje dzieci od 10 lat .Zawsze dokładnie bada i rozmawia o problemach pacjenta.Zawsze odbiera telefony i służy pomocą,miła,konkretna i bardzo sprawna,moje dzieci ją uwielbiają

Jest ok. Bardzo sprawnie przyjmuje,a mimo to ma czas na nawiązanie kontaktu z dzieckiem i dokładne badanie.Podoba mi sie że wychodząc gabinetu miałem informacją co do diagnozy i planem dalszego leczenia,łącznie z umówionym terminem do specjalisty bo sprawa była pilna

Jest ok.

Bardzo konkretny lekarz,mimo że ma bardzo dużo pacjentów,przyjmuje wszystkich ,nie odsyła z kwitkiem. Bardzo dokładna,leczy z sercem. Moja córeczka uwielbia przychodzić do swojej- Pani Doktor, ma do niej ogromne zaufanie

Bardzo dokładna,leczy z sercem.

przyznam,że chwile które przeszliśmy były trudne i dopiero po kilku miesiącach mogę o tym myśleć.Dzięki Pani Doktor szybko trafiliśmy z dzieckiem we właściwe miejsce z trafnę diagnozą i na szczęście wszystko jest dobrze.Przez cały czas wspierała nas będąc w kontakcie.

Mądry i doświadczony lekarz,opanowana,doskonale radzi sobie z dziećmi ,nawet tymi strasznie płaczącymi

Opanowana,konkretna,zna się na rzeczy,umie uspokoić dziecko.Widać że ma dużą wiedzę i lubi swój zawód

Kompetentna,miła osoba.Dobry człowiek, z pomocą wychodzi poza obowiązki służbowe.

Wspaniały lekarz! Prawdziwy i z powołania. Zawsze służy pomocą i nigdy nie lekceważy małego pacjenta. Naprawdę godny polecenia pediatra!

jest lekarzem naprawdę godnym polecenia, a przy tym wspaniały człowiek, uwielbia dzieci

Wciąż poszukujesz "Pediatra Andrychów"?

Na Wzgórzach 4

Żwirki i Wigury 12/2

Zagórnicka 14
34-120 Inwałd
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZY BASENIE" Sp. z o.o.
al. Adama Wietrznego 3
Medycyna
Gęsikowskiego 16
32-566 Alwernia
Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Sokoła 19
32-500 Chrzanów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Krakowska 91
ulica Krakowska 91