lekarz Joanna Korczyńska-Smolec

Doświadczony lekarz - nie podchodzi do pracy rutynowo. Słucha ,dokładnie bada- ma ogromną wiedzę i intuicję.

Bardzo fajna osoba, ma dużo pacjentów i nie wiem skąd tyle uśmiechu i cierpliwości.Nie wypisuje na odczep się antybiotyków, stosuje dużo metod naturalnych

Ta Pani Doktor to tragedia. Nie da się u niej leczyć małego dziecka do 6 roku życia a i leczenie u niej większego dziecka to ryzyko. Moje dziecko przez jej leczenie (niecałe 2 lata) 2 razy było w szpitalu w tym w Prokocimiu na oddziale Intensywnej Terapii. Całkowita niewiedza nie wie jak wygląda czerwone gardło na okrągło daje antybiotyki co całkowicie osłabia organizm. Na biegunki przepisuje syropki co jeszcze bardziej je zwiększa.

Bardzo konkretny lekarz,mimo że ma bardzo dużo pacjentów,przyjmuje wszystkich ,nie odsyła z kwitkiem. Bardzo dokładna,leczy z sercem. Moja córeczka uwielbia przychodzić do swojej- Pani Doktor, ma do niej ogromne zaufanie

Bardzo dokładna,leczy z sercem.

CUDOWNY CZŁOWIEK!!! leczy moje dzieci od 10 lat .Zawsze dokładnie bada i rozmawia o problemach pacjenta.Zawsze odbiera telefony i służy pomocą,miła,konkretna i bardzo sprawna,moje dzieci ją uwielbiają

Jest ok. Bardzo sprawnie przyjmuje,a mimo to ma czas na nawiązanie kontaktu z dzieckiem i dokładne badanie.Podoba mi sie że wychodząc gabinetu miałem informacją co do diagnozy i planem dalszego leczenia,łącznie z umówionym terminem do specjalisty bo sprawa była pilna

Jest ok.

przyznam,że chwile które przeszliśmy były trudne i dopiero po kilku miesiącach mogę o tym myśleć.Dzięki Pani Doktor szybko trafiliśmy z dzieckiem we właściwe miejsce z trafnę diagnozą i na szczęście wszystko jest dobrze.Przez cały czas wspierała nas będąc w kontakcie.

Mądry i doświadczony lekarz,opanowana,doskonale radzi sobie z dziećmi ,nawet tymi strasznie płaczącymi

Opanowana,konkretna,zna się na rzeczy,umie uspokoić dziecko.Widać że ma dużą wiedzę i lubi swój zawód

Kompetentna,miła osoba.Dobry człowiek, z pomocą wychodzi poza obowiązki służbowe.