lek. dent. Joanna Kornafel-Ćwikła

Własnie wróciłam do domu po wizycie u tej pani stomatolog. bylam u niej pierwszy raz. od razu postanowiłam napisać co o niej i o samej wizycie sądzę. a sądzę to, ze pani jest praktycznie bezboleśnie usunęła mi ząb, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Sprawia ona wrażenie takiej bardzo przejętej pacjentem, ze jak jej powiedziałam czego nie chcę i czego się boję, to wzięła to pod uwagę. I potrafi zrozumieć. Gabinet tez dobrze wyposażony, bardzo czysto, nowy sprzęt. Na pewno uczynię z niej mojego stałego dentystę, ale oby jak najmniej ...

od razu postanowiłam napisać co o niej i o samej wizycie sądzę.
a sądzę to, ze pani jest praktycznie bezboleśnie usunęła mi ząb, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Sprawia ona wrażenie takiej bardzo przejętej pacjentem, ze jak jej powiedziałam czego nie chcę i czego się boję, to wzięła to pod uwagę. I potrafi zrozumieć. Gabinet tez dobrze wyposażony, bardzo czysto, nowy sprzęt. Na pewno uczynię z niej mojego stałego dentystę, ale oby jak najmniej wizyt.
na razie siedzę jeszcze z twarzą znieczuloną, ale mam nadzieję, ze szybko minie.

Serdecznie polecam doktor Kornafel. Jest niezmiernie dokładna, pracuje spokojnie i starannie. Jest specjalistą w dziedzinie leczenia kanałowego - moim zdaniem lepiej jeśli w danej placówce są osobni specjaliści od leczenia a nie każdy robi wszystko co popadnie. To pomaga w zdobyciu większego doświadczenia w konkretnych przypadkach.. Jeśli miałam jakieś pytania nigdy nie spotkałam się z brakiem udzielenia informacji. Podsumowując: pani Joanna jest staranna, dokładna, nie pracuje na czas i ilość. Skupia się na znalezieniu najlepszego rozwiązania, zawsze z naciskiem na ratowanie zęba. Polecam.

Świetna Pani stomatolog! Już od przekroczenia progu da się to wyczuć. Ja boję się dentystów, ale u Pani Kornafel ten strach mija jak ręką odjął. Jest to niezwykle miła osoba, która słucha pacjenta, niestety nie każdy lekarz tak ma ... najważniejsze, że świetnie wykonuje zabiegi, leczyłam u niej zniszczone zęby, a potem sporo ząbków metodą kanałową, za każdym razem praktycznie nic nie bolało. Po wszystkim są zauważalne efekty, a moje zęby w końcu wyglądają normalnie! Wszystko dzięki pani doktor.

zgłosiłem się do Pani Kornafel - Ćwikły z kilkoma zębami, które były w naprawdę opłakanym stanie. Na szczęście Pani stomatolog oceniła sytuację i szybko wzięła się za działanie. Skończyło się na kilku wizytach, ale na szczęście udało się uratować zęby, bardzo tej Pani za to dziękuję i gorąco każdemu polecam, taki lekarz to skarb

Dr stomatolog Kornafel jest znakomita. Miałam problemy z zębami. Poszłam do niej za namową koleżanki, która chodzi do niej regularnie. Pierwsze wrażenie było super. Wraz z panią dr Kornafel ustaliłyśmy plan leczenia. Następnie dr przeszła do dzieła. Wystarczyło kilka wizyt, aby moje zęby zaczęły wyglądać jak nowe. Każdemu polecam tę lekarkę. Ma wiedzę, poczucie humoru i swoją osobą sprawia, że żaden pacjent nie czuje zdenerwowania i bólu w trakcie zabiegów.

Korzystam z usług tej pani doktor i jestem zadowolona, bo poświęca mi tyle czasu ile trzeba. Nie ma tak, że szybko, szybko, jak to czasem lekarze potrafią. Pani jest świetnym endodontą bo chyba ze trzy zęby leczyła mi kanałowo już jakiś czas temu, a do dziś mam spokój! I też robi plomby takie jak kolor zęba, których nie widać. Czasem ciężko się tam dostać, fakt. Ale jak ma się pilną potrzebę, to można się dogadać, bo panie są bardzo miłe i wyrozumiałe. ogólnie dobre mam wrażenia.

ogólnie dobre mam wrażenia.

Byłem u Pani Kornafel 3 razy. Za każdym razem miałem problemy z zębami. Za każdym razem wizyta przebiegała tak, jak oczekiwałem. Pani Kornafel znakomicie potrafi nie tylko zadbać o uzębienie, ale również jest po prostu dobrym człowiekiem. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy spokojni, cierpliwi i jednocześnie rzeczowi, to nasza służba zdrowia nie byłaby tak krytykowana. No i ceny za usługi stomatologiczne też są lepsze, jak u innych.

Zgłosiłem się do dr Kornafel już jakiś czas temu. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ wreszcie trafiłem na jakiegoś porządnego lekarza. Widać, że ten dentysta ma wysokie umiejętności. Świetnie potrafi dogadać się z pacjentem i rewelacyjnie zna się na swojej robocie. Odbudowa zniszczonych zębów była jak najbardziej możliwa. Boję się jednak co by było, gdybym nie trafił na dr Kornafel, a na kogoś zupełnie innego.

Bylam troche sceptycznie nastawiona ponieważ opinie o niej zasiegnelam wlasnie tutaj na tym portalu. Pewnie jak wielu starszych osob, mam dosc sceptyczne podejscie do internetowych polecen, nie ma to jak na zywo ktos cos zarekomenduje. Mlodzi maja inaczej. Ale wracajac do samej wizyty, to byla bez zarzutu. Jednak opinie z tego portalu sie jak najbardziej sprawdzaja. Przyszłam na kompleksowe badanie zebow, uzupelnila mi plombe, powiedziala dobre slowo pani dr Kornafel i w sumie wizyta byla bardzo przyjemna, a to nie jest standardem, ze wizyta u dentysta jest przyjemna. Serdecznie pozdrawiam panią dr!

Pani Kornafel jest świetnym stomatologiem. Podoba mi się to, że słucha pacjenta i traktuje jego uwagi poważnie, a nie olewa je jak większość lekarzy. No i oczywiście jest bardzo profesjonalna w tym, jak wykonuje poszczególne czynności związane z leczeniem

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134