lek. dent. Joanna Kornafel-Ćwikła

Pani Kornafel jest świetnym stomatologiem. Podoba mi się to, że słucha pacjenta i traktuje jego uwagi poważnie, a nie olewa je jak większość lekarzy. No i oczywiście jest bardzo profesjonalna w tym, jak wykonuje poszczególne czynności związane z leczeniem

zgłosiłem się do Pani Kornafel - Ćwikły z kilkoma zębami, które były w naprawdę opłakanym stanie. Na szczęście Pani stomatolog oceniła sytuację i szybko wzięła się za działanie. Skończyło się na kilku wizytach, ale na szczęście udało się uratować zęby, bardzo tej Pani za to dziękuję i gorąco każdemu polecam, taki lekarz to skarb

Generalnie nie mam zbyt dobrego zdania o lekarzach, ale pani Kornafel różni się od większości stomatologów. Jest konkretna i wie co robi, dzięki czemu potrafi naprawdę sprawnie poradzić sobie ze wszystkimi kłopotami związanymi z zębami

Zgadzam się, lekarz Kornafel-Ćwikła to profesjonalista w każdym calu, która ma dobre podejście do pacjenta, posiada wysokie kwalifikacje i potrafi poradzić sobie z każdym kłopotem związanym z uzębieniem

Dość długo szukałam specjalisty, który leczy w mikroskopie. Na szczęście udało mi się trafić pod skrzydła pani doktor Kornafel. Jest to wyjątkowa profesjonalistka i znakomicie zna się na swoim zawodzie

Wyrwałam u pani doktor dwie ósemki . Cały zabieg praktycznie nic nie bolał i przebiegł bardzo szybko . Widać , że to profesjonalistka w każdym calu

Jestem bardzo zadowolony z tej doktorki, rozwiązała moje problemy szybko i skutecznie, chciałbym podkreslić, ze widać, ze jej praca jest bardzo profesjonalna i efektywna

pani Kornafel leczy szybko i prawie nic nie boli :) jest tez przy okazji bardzo skuteczna. Polecam kazdemu, kto nie moze znalezc odpowiedniego dentysty

dr Kornafel to najlepszy stomatolog jakiego znam. Wykonuje zabiegi szybko i praktycznie bezbolesnie. Nigdy nie lubilem dentystow, ale jakos do tej pani nie mam wielkich problemow, aby sie wybrac i zadbac o ladny usmiech

Szybko, sprawnie i dodatkowo bardzo tanie wizyty. Polecam dr Kornafel, ponieważ ta babka rzeczywiście zna się na swoim fachu.