Jestem upierdliwym pacjentem. O wszystko pytam, umawiam się po sto razy, przekładam wizyty, zapominam przyjść, a mimo to, ta Pani doktor jest zawsze uprzejma, zawsze opowie ciekawskiemu co się dzieje z zębem, przenigdy nie daje odczuć, że zawracasz jej głowę, nawet gdy dzwonisz setny raz przełożyć wizytę, dla niej nigdy nie ma problemu. W zabiegach jest bardzo delikatna, momentalnie reaguje na każdy grymas na twarzy pacjenta, ostrzega przed każdym możliwym bólem. Przy tym jest silna i konkretna, widać, że lubi swoją pracę, nie brzydzi ją dłubanie w zębach (spotkałem takie ...

W zabiegach jest bardzo delikatna, momentalnie reaguje na każdy grymas na twarzy pacjenta, ostrzega przed każdym możliwym bólem. Przy tym jest silna i konkretna, widać, że lubi swoją pracę, nie brzydzi ją dłubanie w zębach (spotkałem takie przypadki).
Jeśli chodzi o pieniądze, nie jest typem bezdusznego ździercy-służbisty. Nie liczy za każdą pierdołę, kiedy trzeba obniży cenę oraz docenia stałych klientów. Jest zawsze pod telefonem, chętnie udzieli rad. NAPRAWDĘ POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

dr

51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary