lekarz Joanna Kosmowska

Nie polecam, ale też nie krytykuje. Myślę, że Pani zna się na swojej pracy, a do pacjenta podchodzi z dystansem.

Nie polecam, ale też nie krytykuje.
Myślę, że Pani zna się na swojej pracy, a do pacjenta podchodzi z dystansem.

Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u tej Pani. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde moje pytanie, co mile zaskakuje w porównaniu z innymi lekarzami.

Absolutnie nie polecam. Pani doktor nie znała rodzaju tabletek antykoncepcyjnych, które wcześniej brałam. Poprosiłam ją wobec, jako że nie miałam pudełka przy sobie, aby sprawdziła w internecie przy mnie skład. Powiedziała że pracuje nad czymś ważnym i tego nie zrobi(!). Przyszłam do niej ze stanem zapalnym, którego nabawiłam się w trackie menstruacji i poprosiłam o coś co ukoi moje objawy. Niestety Pani doktor powiedziała że mam przyjść po miesiączce, czyli leczenie zacząć za tydzień(!) w trakcie zepsuła długopis, co sprawiło, że na 10 minut w ogóle przestała się mną interesować. ostatecznie wypisała mi leki bez jakichkolwiek badań. Recepta na tabletki antykoncepcyjne? Pani doktor powiedziała, że nie wie które są dobre, bo każdy jest inny. ostatecznie rzuciłam do niej: to może yasminelle? A Pani doktor: ok,moźe być. i tak wyszłam, uboższa o 80 zł, po wizycie która de facto mogła odbyć się przez telefon lub listownie. albo mogłam znajomą poprosić o jakąkolwiek receptę. wszystko na temat tej kobiety.

Dosc szybko ale za to konkretnie. Profesjonalne podejscie do pacjentki. Nie ma mowy o skrepowaniu czy braku delikatnosci. Co prawda wizyta toche trzepie po kieszeni - ja chodze do Certusa - ale jest przynajmniej szybko, bezbolesnie i fachowo. Nie jest to bynajmniej specjalista leczacy wyimaginowane nadzerki i zlecajacy niepotrzebne badania. Cytologia jest tak czesto jak byc powinna, a wyniki zawsze dokladne. Zdecydowanie polecam.