lekarz Joanna Kosz

1,5
1,4
1,8
1,4

Najgorszemu wrogowi nie życzę konsultacji z takim "specjalistą". Wszystkie opinie o tej Pani są prawdą - traktuje pacjentów na akord, byle odhaczyć wizytę i do widzenia, zero ludzkiego, empatycznego podejścia do pacjenta. Czułem się w gabinecie jak nieproszony gość, a nie jak człowiek z problemem, któremu specjalista powinien pomóc. Jeśli cenicie swoje zdrowie, czas i nerwy wybierzcie koniecznie innego okulistę.

Brak jakiegokolwiek zainteresowania, byle by odhaczyć wizytę. Gdy powiedziałam, że nosze soczewki 2 lata, ale od miesiąca strasznie mnie pieką oczy jak je zakładam to Pani doktor uznała, że powinnam się udać do „lekarza od soczewek”. 2 godziny później byłam u optyka, który powiedział mi, że mogę mieć suche oko i okulista powinien był to sprawdzić.

Idąc na dobór szkieł myślałem, że to podstawowa umiejętność każdego okulisty...jednak się myliłem. Pani Joanna nie zasługuje na dobre opinie ani na polecenie (opinie na tym portalu nie kłamią...szkoda czasu i zdrowia na takie ekspresowe wizyty). Wypisana recepta na okulary zawierała tak duże błędy, że gdybym chodził w takich okularach to chyba bym zepsuł sobie całkowicie wzrok. Niestety wszytko wyszło dopiero po tym jak wyrobiłem okulary i niestety nie byłem w stanie w nich chodzić bo miałem zawroty głowy. Poszedłem na konsultacje do dwóch innych specjalistów i moje obawy się potwierdziły - błąd lekarski. W związku z tym musiałem wymienić trefne szkło, źle dobrane przez Panią Joannę. Przed wizytą u okulisty polecam poczytać opinie na rożnych portalach, żeby się później nie zdziwić jak ja.

przyszłam do lekarza w sprawie pilnej - od rana bardzo bolało mnie oko, miałam zaburzenia widzenia (zamglony obraz), pani doktor po zbadaniu dna oka powiedziała że nic nie widzi i że nic mi nie jest - nie sprawdziła nawet ostrości widzenia (tablice). po udaniu się do innego doktora w tychach wieczorem okazało się, że mam zapalenie rogówki - także bardzo dziękuję pani doktor za stwierdzenie "że nic mi nie jest"! nie dostałam nawet kropel do oczu aby złagodzić ból. NIE POLECAM!

NIE POLECAM !! żadną miarą. Ta pani ma "taśmowe" podejście do pacjenta. Podczas wizyty w gabinecie czułam wyraźnie, że jestem niechcianym intruzem marnującym cenny czas pani doktor! A co do kompetencji ... tu by się musieli wypowiedzieć specjaliści, ale na mój rozum (a wykształcenie wyższe posiadam) - ta pani na 100% nie miała 5-tek w akademii!

Byłam raz na wizycie u Pani doktor, nie potrafi zbadać wzroku, okulary które przepisała nie nadawały się do noszenia, musiałam stracić pieniądze, udać się na wizytę gdzie indziej i zrobić nowe szkła. NIE POLECAM!!!!!!

Na badaniach okresowych Pani doktor za pomocą komputerowego badania oczu, postanowiła zmienić mi szkła o 1 dioptrię (z 0.25 na 1.25). Żadne moje sugestie, że bardzo dobrze widzę w obecnych okularach jej nie przekonały. Po kolejnej wizycie już w innym gabinecie i bardzo dokładnym badaniu tradycyjnymi technikami, stwierdzono, że obecnie dobrane szkła (0.25) są idealne dla moich oczu i nie potrafią zrozumieć, skąd sugestia takiej dużej zmiany. Także nie polecam...

Także nie polecam...

Lekarka podchodzi do pacjentów na "akord"... Poza tym mam wątpliwości co do wypisanej przez niej recepty na okulary, ponieważ lekarka najpierw wypisała jedno, po czym stwierdziła, że się pomyliła i wypisała zupełnie inne dioptrie. Oczywiście nie ponowiła badania, aby się upewnić czy wypisywana przez nią recepta jest słuszna, a ja czy czuję się komfortowo w nowo dobranych okularach. Myślę, że recepta wyląduje w koszu i jednak zapłacę za wizytę gdzie indziej, ponieważ na specjalistach z Medicoveru nie można polegać......

Pani doktor nie jest w ogóle zainteresowana pacjentem, nie umiała odpowiedzieć na podstawowe pytania, wyglądała na znudzoną. Nie polecam.

Nie polecam.

Odradzam. Pani doktor stwierdziła, że problemy z oczami, które mam to NAJPRAWDOPODOBNIEJ wynik ciąży, w której jestem i jeśli mi nie przejdzie to mam iść do internisty z prośbą o przepisanie leków..