lekarz Joanna Kosz

1,4
1,3
1,6
1,3

Fatalne podejście do pacjenta. Odbyłam wizytę w ramach medycyny pracy i stanowczo nie polecam. Z pogardą mnie potraktowała, pozwalała sobie na niestosowne komentarze dotyczące rzekomych zaniedbań ze strony moich rodziców z uwagi na wadę wzroku jaką posiadam. „Odchorowywałam” spotkanie z tą Panią przez kilka kolejnych dni... omijać szerokim łukiem radzę. Najbardziej przykra wizyta u lekarza, jaką odbyłam.

Szkoda , że nie ma gwiazdki 0. Tragedia Porażka. Nie polecam. Usłyszałam, że po co mi nowe szkła, skoro urodziłam, to mam siedzieć z dzieckiem w domu , no żenada i średniowiecze. Nie czuję się dobrze zbadana , idę do innego okulisty jeszcze raz , ponieważ widzę , że gorzej widzę :)

Szkoda , że nie ma gwiazdki 0.
Tragedia
Porażka.
Nie polecam.

Nie polecam. Brak zainteresowania pacjentem. Liczy się ilość pacjentów, brak jakiejkolwiek jakości ze strony Pani Dr.

The doctor was rude during the examination. In addition she made very few check ups, less then was expected. Would not recommend.

Would not recommend.

Nie polecam Pani dr. Nie rozumie że jak człowiek pracuje w biurze i przyjmuje petentów to nie może siedzieć z zapuchniętym okiem i maścią na nim. Po L4 wysłała mnie do rodzinnego

Brak jakiegokolwiek zainteresowania, byle by odhaczyć wizytę. Gdy powiedziałam, że nosze soczewki 2 lata, ale od miesiąca strasznie mnie pieką oczy jak je zakładam to Pani doktor uznała, że powinnam się udać do „lekarza od soczewek”. 2 godziny później byłam u optyka, który powiedział mi, że mogę mieć suche oko i okulista powinien był to sprawdzić.

Najgorszemu wrogowi nie życzę konsultacji z takim "specjalistą". Wszystkie opinie o tej Pani są prawdą - traktuje pacjentów na akord, byle odhaczyć wizytę i do widzenia, zero ludzkiego, empatycznego podejścia do pacjenta. Czułem się w gabinecie jak nieproszony gość, a nie jak człowiek z problemem, któremu specjalista powinien pomóc. Jeśli cenicie swoje zdrowie, czas i nerwy wybierzcie koniecznie innego okulistę.

NIE POLECAM !! żadną miarą. Ta pani ma "taśmowe" podejście do pacjenta. Podczas wizyty w gabinecie czułam wyraźnie, że jestem niechcianym intruzem marnującym cenny czas pani doktor! A co do kompetencji ... tu by się musieli wypowiedzieć specjaliści, ale na mój rozum (a wykształcenie wyższe posiadam) - ta pani na 100% nie miała 5-tek w akademii!

przyszłam do lekarza w sprawie pilnej - od rana bardzo bolało mnie oko, miałam zaburzenia widzenia (zamglony obraz), pani doktor po zbadaniu dna oka powiedziała że nic nie widzi i że nic mi nie jest - nie sprawdziła nawet ostrości widzenia (tablice). po udaniu się do innego doktora w tychach wieczorem okazało się, że mam zapalenie rogówki - także bardzo dziękuję pani doktor za stwierdzenie "że nic mi nie jest"! nie dostałam nawet kropel do oczu aby złagodzić ból. NIE POLECAM!

Byłam raz na wizycie u Pani doktor, nie potrafi zbadać wzroku, okulary które przepisała nie nadawały się do noszenia, musiałam stracić pieniądze, udać się na wizytę gdzie indziej i zrobić nowe szkła. NIE POLECAM!!!!!!