lek. dent. Joanna Kot

Przez wiele lat borykałam się z problemami uzębienia,trafiając do niewłaściwych stomatologów. Na szczęście polecono mi panią dr Kot :)która doprowadziła moje uzębienie do odpowiedniego stanu. Od kilku lat jestem pod jej stałą opieką medyczną. Bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim potrzebującym tego typu pomocy!

Skrupulatny lekarz, ciepła osoba. Doradza, podpowiada sposób leczenia. Jestem zadowolona z wizyty

Polecam. Fachowa opieka, profesjonalne podejście do pracy, dokładność!!!Pacjent w momencie leczenia czuje się najważniejszy.Poza tym: swojski, ludzki lekarz.

byłem już u wielu stomatologów i zdecydowanie mogę polecić Panią Joannę Kot. Jak dotąd najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłem.

pełen profesjonalizm,każdemu polecam!!!! chriss

pełen profesjonalizm,każdemu polecam!!!!

chriss

Leczyłem się u Pani Kot kilka lat temu w Łuka-Dent i faktycznie byłem zachwycony :-) Niestety pani Kot już tam od dawna nie przyjmuje. Czy ktoś z Państwa mógłby podać mi adres aktualnej placówki?

Pani stomatolog Joanna Kot bardzo mi pomogła z wieloma problemami uzębienia. Poświęciła mnóstwo swojego czasu i zaangażowania. Jednocześnie jest to osoba bardzo ciepła i sympatyczna. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Czy istnieje przyjemna wizyta u dentysty? Otóż przekonajcie się Państwo sami. Z czystym sumieniem (po wielokrotnych doświadczeniach) polecam.

Pierwszy dentysta, który ma moje pełne zaufanie. Profesjonalna opieka, sympatyczna i bardzo konkurencyjna cenowo. Polecam!

Fajny dentysta istnieje, jest na Pięknej w Warszawie. Polecam jak najbardziej.

Fajny dentysta istnieje, jest na Pięknej w Warszawie. Polecam jak najbardziej.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134