dr n. med. Joanna Kowalskadr n. med. Joanna Kowalska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Joanna Kowalska

Nazywam się Joanna Kowalska. Moją specjalizacją jest stomatologia. W 2004 ukończyłam Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2008 roku miałam okazję odbyć 2 letni staż na University of Southern California-Herma Ostrow School of Dentistry of USC-International. Dzięki zdobytej wiedzy od 2010 roku prowadzę własną Prywatną Praktykę Lekarską - Gabinet RLMed.

Na co dzień zajmuję się:
- stomatologią zachowawczą
- protetyką stomatologiczną
- ortodoncją
- wybielaniem zębów
- implantologią
- RTG

Placówka jest w pełni przygotowana do przyjęcia pacjentów w każdym wieku. Posiadamy profesjonalny sprzęt (min. MIKROSKOP SMARTOPTIC BASIC). Wszystkie badania wykonywane są na miejscu, dzięki czemu pacjenci mają kompleksową opiekę. Przed budynkiem znajduję się parking.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie, Joanna Kowalska

Polecam Panią dr z całego serca. Miałem usuwane u niej dwie ósemki. Wszystko odbyło się bez bólu i strachu.

Lekarz godny polecenia. Dokładnie tłumaczy, gdzie leży problem. Leczy bezboleśnie. Bardzo miła atmosfera. Polecam.