dr hab. n. hum. Joanna Kozaka

Psycholog

3,7

Leczę się na depresję 10 lat, szukałam więc dobrego terapeuty. Znajomy polecił mi panią K., sam jest jej pacjentem. Na wizytę udało się umówić bardzo szybko, pani miała wolny termin 3 dni od mojego telefonu. Ucieszyłam się, że pomoc przychodzi tak szybko,pełna nadziei udałam się na terapię. Pani bardzo miła,szybkie załatwienie formalności ze skierowaniem, po czym przeszła do "Jak każdą terapię, zacznę słowami: z czym pani do mnie przychodzi". Więc jak dobrze nastawiony pacjent zwalczyłam wstyd i zaczęłam jej opisywać swoje bolączki (a nie jestem osobą która łatwo otwiera się przed innymi), a pani K. słuchała ze współczującym wyrazem twarzy,a na koniec powiedziała, że niestety ale nie może mnie przyjąć na terapię, bo jej pacjentem jest jej znajomy i to nieetyczne by leczyła dwie bliskie osoby.Skoro wiedziała o tym od początku, po co pozwoliła mi się wywnętrzniać skoro nie byłam jej pacjentką? Na myśl że zwierzyłam się obcej osobie z intymnych szczegółów mojego życia poczułam upokorzenie i rozpłakałam się,na co ona przyznała ze może popełniła błąd że mi nie przerwała.Nie zaufam już chyba żadnemu specjaliście,ze wstydu się pocięłam.Jak ktoś tak wykształcony może mało empatyczny?

Spotkałam Panią w szpitalu będąc w trakcie leczenia. Bardzo polecam, kompetentna osoba.

Bardzo przyjazny i szczery człowiek. Nieocenioną pomoc uzyskałam od Pani. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam.