lek. med. Joanna Koziarz

Bardzo mila i trafia w diagnoze Polecam chodze do Pani doktor z dzieckiem i zawsze poprawa Dlatego Polecam Jako lekarza pierwszego kontaktu

Nie polacam Pani doktor. Nie chodzi o ilość czasu spędzonego przy badaniu, ale o jakość tego badania i diagnoze (lub jej brak). Na szczęście dzień poźniej inny lekarz zbadał malucha dokładnie i zmienił terapie (tym razem skutecznie).

niegdy nie było problemów, zawszetrafna diagnoza, zawsze z usmiechem na twarzy. O kompetencji Pani doktor świadczą problemy z rejestracją. Zawsze ma mnóstwo malutkich pacjentów polecamy. Rodzice dwóch córek 2 i 8 lat

polecamy. Rodzice dwóch córek 2 i 8 lat

Jak dla mnie lekarz bardzo dobry co bedzię dalej to się okaże

Jak dla mnie lekarz bardzo dobry co bedzię dalej to się okaże

Jestem dorosłą już pacjentką Pani Doktor Koziarz, leczyła mnie odkąd pamiętam. Wciąż zaoptowane jest do niej moje młodsze rodzeństwo. Zawsze byliśmy zadowoleni z jej podejścia do nas, a rodzice spokojni, że jesteśmy w dobrych rękach. Każde leczenie dokładnie zostawało nam objaśnione i uzasadnione. Pani Doktor Koziarz jest zdecydowanie lekarzem godnym polecenia.

Pani doktor jest bardzo kompetentna,wyrozumiala,bardzo dokladnie bada dziecko i bardzo szczegółowo oraz wyczerpująco i dokładnie informuje rodziców.Moje dzieci to już nastolatki i przez te kilkanaście lat odwiedziłam naprawdę masę lekarzy, ale takiego pediatrę jak pani doktor Koziarz spotkałam po raz pierwszy i polecam wszystkim rodzicom i oby takich lekarzy więcej.