lekarz Joanna Krawczyk-Kaczmarek

Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony lekarza jak u pani doktor. Zgłosiłam się do niej z problemem, który był dla mnie bardzo wstydliwy i sprawiał mi duży dyskomfort. Pani doktor wyśmiała mnie i nie potraktowała mnie poważnie, ze względu na mój młody wiek. Zaczęła prawić morały i wyrażać swoje opinie, zamiast pomóc. Nie zrobiła nic z moim problemem. Lekarz powinien wykorzystać swoją wiedzę, a własne konserwatywne zdanie na dany temat zostawić dla siebie. Nigdy nie czułam się tak upokorzona, a myślałam że ginekolog to osoba, do której powinnam się zgłosić z takim problemem. Absolutnie nie polecam tej lekarki, zwłaszcza młodym kobietom.

Super lekarz ,Polecam Panią doktor , podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ,wyrozumiała ,życzliwa .Jednym słowem lekarz godny polecenia