dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wiedzą i podejściem wzbudza zaufanie jako lekarz. Można polecić, przed ciążą nadal będę pod opieką Pani Zielińskiej, polecam

Lekarz swoją wiedzą, opanowaniem, odpowiednią rozmową umie dotrzeć do pacjenta, zrozumieć go i wysłuchać. Daje poczucie bezpieczeństwa i faktycznie zaufałam Pani doktor. Jestem w pełni zadowolona z planu wizyt i uważam ją za bardzo dobrego specjalistę, polecam!

Dzięki doktor Krygowskiej moja ciąża przebiegła bez żadnych problemów. Syn urodził się zgodnie z planem, więc nie musiałam się niczym stresować praktycznie przez cały okres ciąży. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych ginekologów w okolicy, więc polecam w 100%.

Odkąd przeprowadziłam się do Poznania, korzystam jedynie z usług doktor Krygowskiej. Jest to osoba o dużej wiedzy, którą dodatkowo potrafi przekazać. Podczas wizyty można bez problemu otrzymać odpowiedź na każde pytanie, a wszystko przebiega w miłej atmosferze. Polecam!

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor za to że jest tak wspaniałym lekarzem...Polecam w 200 %. Na pewno kolejną ciążę będę prowadzić pod Pani opieką ;)

Doktor Joanna Krygowska-Zielińska to według mnie najlepszy ginekolog w Poznaniu. Jak na razie nie planuję co prawda ciąży i moje wizyty są raczej standardowe, ale jeśli kiedykolwiek będę spodziewać się dziecka, to Pani Zielińska będzie osobą, u której zamierzam przejść całą ciążę, ponieważ jest to ktoś, komu jestem w stanie mocno zaufać :)

Pani Krygowska to prawdziwy skarb wśród ginekologów. Każda wizyta u niej przebiega w sposób absolutnie bezstresowy i bezproblemowy. Zawsze jest miła, uśmiechnięta i chętnie pomaga w każdej kwestii związanej z ciążą. Takich lekarzy obecnie to ze świecą szukać!

Jako stała pacjentka Pani doktor jestem bardzo zadowolona z wizyt. Mam do niej zaufanie i wiem, że każdemu pacjentowi poświęca dokładnie tyle czasu ile potrzeba. Moje koleżanki również są bardzo zadowolone, także w czasie prowadzenia ciąży. Solidny specjalista :)

Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam do czynienia. Pełna pasji Pani doktor, która zna się na rzeczy. Bardzo rzetelne i dokładne badania, dużo zrozumienia dla swoich pacjentów. Świetnie prowadzi ciążę i bardzo dba o to, aby wszystko przebiegało bez najmniejszych problemów. POLECAM

Lekarz z powołaniem. Doktor Krygowska-Zielińska bardzo sumiennie podchodzi do diagnozy, nie zbywa i nie lekceważy obaw pacjenta. Widać, że to ciepła osoba, która na dodatek posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Polecam.