Joanna Krywejko

Internista, Reumatolog

jest doskonała jako fachowiec w tej dziedzinie, cudownym człowiekiem leczę się u niej już od 2 lat na fibromialgię gorąco polecam

swietna lekarka! lecze sie u niej juz ponad rok i zawsze moge liczyc na pomoc w naglej sytuacji. szybko dziala i trafnie stawia diagnozy. polecam

Miałem przyjemność być obsłużony przez panią doktor podczas wizyty na SOR w szpitalu przy ul. Fieldorfa we Wrocławiu. Pani doktor była bardzo uprzejma, profesjonalna, a przede wszystkim udzieliła mi trafnej i szybkiej pomocy i zaleceń co do dalszego postępowania. Nikt wcześniej, mimo kilku wizyt u innych lekarzy w kilku dniach poprzedzających moją wizytę na SOR, nie potrafił zdiagnozować mojego problemu. Pani doktor bardzo dziękuję za poświęcony czas i fachowe podejście, a innym pacjentom życzę aby trafiali tylko na takich lekarzy.

pani dr. to złota kobieta, bardzo rzeczowa, rewelacyjne podejście. Naprawde się przykłada.

Lekarz z powołania tego prawdziwego. Zajmuje się pacjentem tak prawdziwie, ale symulantów i naciągaczy wyczuwa na odległość, jest bardzo rzeczowa. Zleca te badania, które są niezbędne do diagnozy i ustala leczenie, które jest skuteczne. Widać,że lubi to co robi, a takich lekarzy teraz ze świecą szukać.