dr Joanna Krzyżaniak

Pediatra

3,9

Bardzo dziękuję Pani doktor za poświęcony czas, cierpliwość i sposób w jaki wytłumaczyła nam Pani na czym polega chorba i leczenie naszej córki. Bardzo ciepła osoba, która z wielkim zaangażowanie podchodzi do swojej pracy. Bardzo dociekliwa i przy tym bardzo uprzejma; to jest osoba, która kocha dzieci i to co robi. Polecam serdecznie. Gosia

Mam wrażenie, że wszystkie pozytywne opinie napisała sobie sama Pani doktor. Nic się nie zgadza. Ta Pani nie ma podejścia do dzieci. Nie potrafi rozmawiać z rodzicami pacjentów. W każdym dziecku dopatruje się poważnych chorób, strasząc przy tym rodziców. NIE POLECAM

Zupełnie nie zgadzam się z przedmówcą. Każdy może mieć gorszy dzień,ale nie po tym ocenia się całokształt!Pani Doktor to profesjonalistka z sercem na dłoni. Miła, rzetelna, kompetentna. Opiekowała się moim 10tyg synkiem jak własnym dzieckiem podczas naszego pobytu w szpitalu. Gorąco polecam.Teraz jeździmy kontrolnie na Gajową (NFZ) i zawsze ma dla nas dużo czasu i użytecznych wskazówek. Najlepszy lekarz jakiego miałam PRZYJEMNOŚĆ poznać!!!Mama Borysa

Zgadzam się z przedmówczynią- dr Krzyżaniak jest godnym zaufania lekarzem. Choć jestem raczej zdystansowana do opieki medycznej (tym bardziej, kiedy w grę wchodzi zdrowie dziecka), to jednak nie mam Pani Doktor nic do zarzucenia. Jednym słowem - polecam!

Polecam :) bardzo dobra, zna się na tym co robi, potrafi doradzić i jest kompetentna.

ANIOŁ...BARDZO KOMPETENTNA I PRZEDE WSZYSTKIM WCZUWAJĄCA SIĘ W SYTUACJĘ RODZICÓW. Mama AMELKI

ANIOŁ...BARDZO KOMPETENTNA I PRZEDE WSZYSTKIM WCZUWAJĄCA SIĘ
W SYTUACJĘ RODZICÓW.

Mama AMELKI

Nie polecam wręcz ostrzegam!Przyjechałam nad ranem do szpitala z gorączkującym dzieckiem , pani pediatra zaspana wyszła stwierdziła że nie ma miejsca na pediatrii i da ja na laryngologie i wymyśliła na szybko anginę i zapisała 7miesiecznemu dziecku antybiotyk dla świętego spokoju,a dziecko ząbkowało bardzo nie miła, przy godzinnej wizycie ciągle ziewała