dr Joanna Krzyżaniak

Pani doktor tak dba o swoje dobre opinie, że aby poprawić swoje statystyki już zdążyła sobie tego samego dnia 2 pozytywne opinie wystawić. Szkoda, że nie dba Pani tak bardzo o swoich pacjentów. Jest Pani nie tylko złym lekarzem, jest Pani złą, pozbawioną empatii osobą. Pacjenci WSD dziękują, że już Pani tam nie pracuje.

W życiu nie spotkałam lepszego specjalisty. Ogromne pokłady wiedzy, niespotykana w dzisiejszych czasach życzliwość, empatia oraz PROFESJONALIZM. Lekarz, który wciąż poszerza swą wiedzę i umiejętności. Całkowicie oddana i bezgranicznie zaangażowana w dobro dzieci. Dogłębnie analizuje wszystkie wyniki i co najważniejsze dziecko zawsze jest trafnie zdiagnozowane. Rodzice dostają dokładną informację jak walczyć z chorobą. Nad każdym rozciąga swe anielskie skrzydła. Pani Krzyżaniak jest fenomenalnym lekarzem, pełnym pasji i niesamowitej energii, która może pokonać wszelkie przeciwności. Ogromnie za wszystko dziękujemy!

Wchodząc na ranking spodziewałem się samych dobrych ocen, a zastałem bzdurne komentarze! Pani doktor leczy moje dziecko od najmłodszych lat i NIGDY nie zdażyło się, żeby była niekompetentna. Moje dziecko zawsze cieszy się na wizyty, ze względu na miłą atmosferę i dobry kontakt z Panią doktor. Jeszcze raz dziękuję za tyle lat ciepła i profesjonalizmu !

W ciągu 15-tu miesięcy 4 razy pani doktor nie miała racji. Naraziła nas na niepotrzebny stres i dwie niepotrzebne wizyty w szpitalu

Zdecydowanie nie polecam a wręcz ostrzegam przed tą Panią. To lekarz, który stawia różne pochopne diagnozy (przeważnie poza zakresem własnych kompetencji) i kieruje na wiele niepotrzebnych badań, które wiążą się z ogromnym stresem dla dziecka i rodziców. W bydgoskim środowisku medycznym nazwisko Pani doktor wzbudza uśmiech na twarzy, gdyż dobrze jest ona tu znana z tego, że jej kompetencje lekarskie wzbudzają wiele wątpliwości.

Mam wrażenie, że wszystkie pozytywne opinie napisała sobie sama Pani doktor. Nic się nie zgadza. Ta Pani nie ma podejścia do dzieci. Nie potrafi rozmawiać z rodzicami pacjentów. W każdym dziecku dopatruje się poważnych chorób, strasząc przy tym rodziców. NIE POLECAM

Bardzo dziękuję Pani doktor za poświęcony czas, cierpliwość i sposób w jaki wytłumaczyła nam Pani na czym polega chorba i leczenie naszej córki. Bardzo ciepła osoba, która z wielkim zaangażowanie podchodzi do swojej pracy. Bardzo dociekliwa i przy tym bardzo uprzejma; to jest osoba, która kocha dzieci i to co robi. Polecam serdecznie. Gosia

ANIOŁ...BARDZO KOMPETENTNA I PRZEDE WSZYSTKIM WCZUWAJĄCA SIĘ W SYTUACJĘ RODZICÓW. Mama AMELKI

ANIOŁ...BARDZO KOMPETENTNA I PRZEDE WSZYSTKIM WCZUWAJĄCA SIĘ
W SYTUACJĘ RODZICÓW.

Mama AMELKI

Polecam :) bardzo dobra, zna się na tym co robi, potrafi doradzić i jest kompetentna.

Zgadzam się z przedmówczynią- dr Krzyżaniak jest godnym zaufania lekarzem. Choć jestem raczej zdystansowana do opieki medycznej (tym bardziej, kiedy w grę wchodzi zdrowie dziecka), to jednak nie mam Pani Doktor nic do zarzucenia. Jednym słowem - polecam!