Joanna Kuczyńska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Jeśli chodzenie do stomatologa może być przyjemne- to tylko do Pani Doktor Kuczyńskiej. Jestem Jej wierną pacjentką od lat. Fantastycznie daje radę skomplikowanym zabiegom chirurgicznym jak i zwykłym wymianom plomb. Rozmawia z pacjentem, szczegółowo objaśnia kolejne kroki leczenia, nie narzuca swojej woli a uzgadnia z pacjentem. Jestem zadowolona i każdemu z czystym sumieniem Panią Doktor mogę polecić.

ale to jest kwota jaka sie płaci za szwy

ale to jest kwota jaka sie płaci za szwy

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Już dwukrotnie poradziła sobie ze skomplikowanym usunięciem moich górnych zębów. Mam do Pani Doktor ogromne zaufanie i siedząc na fotelu zawsze jestem spokojna o efekt jej pracy. Oprócz tego, że jest wysokiej klasy fachowcem to również bardzo dobrym człowiekiem o wysokiej moralności. Szczerze polecam Panią Doktor.

Od lat leczę zęby u dr Kuczyńskiej.To znakomity lekarz w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Tzn nie tylko profesja ale i charakter. Zwłaszcza niezrównany chirurg o ogromnym doświadczeniu i znajomości technik. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miła pani doktor. Usuwa bardzo dobrze zęby(moja ósemka - szybciutko) a nawet słyszałam że po innych poprawia więc musi być bardzo dobra.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Lublin"?

Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog