lekarz Joanna Kudyk-Żakowska

1,8
2,5
1,7

Trafiliśmy na Panią Doktor podczas nocnej opieki w szpitalu. Zero podejścia do małego 8 miesięcznego pacjenta. Z łaską nas obsługiwała... A ja jako rodzic czułam się w tym gabinecie nie potrzebna.

Najbardziej stracone 2 godziny oczekiwania z dzieckiem do pediatry jako wizyta w opiece nocnej. Całkowity brak empatii do małego pacjenta i brak podstawowej wiedzy. Ewidentne białe ropne nacieki na migdałkach i gorączka 39.5 od kilku dni są dla Pani "Doktor" wirusem. Dziecko czyste osłuchowo więc ma tylko wirusa.... Konsultacja u innego lekarza potwierdziła anginę....

Pani doktor traktuje pacjenta jakby był trendowaty. Kiedy mały pacjent podchodzi do niurka przed badaniem karze mu go nie dotykać. Odsyła chore dzieci do domu przepisując pelavo. Koniec końców i tak trzeba jechać na pogotowie. Do pacjentów jest oschła,a rodziców traktuje jakby byli conajmniej niepotrzebni. Niestety nie polecam wizyt z chorym dzieckiem.

Nie polecam pani doktor, dziecko przyjechało z bóle brzucha, który został przez panią doktor zbagatelizowany. Dwa tygodnie później okazało się że jest torbiel na drogach żółciowych i trzeba szybko operować a trzeba było zlecić tylko usg brzucha i mielibyśmy większe szanse na uratowanie dróg żółciowych.

Bardzo konkretna, sympatyczna lekarka, z dobrym podejściem do dzieci.

Bardzo konkretna, sympatyczna lekarka, z dobrym podejściem do dzieci.