lekarz Joanna Kulla

Trafiłam na Panią Doktor na SOR w Grudziądzu, niestety diagnoza okazała się błędna (a raczej jej brak). Przyjeżdżając z dzieckiem, które męczy suchy, duszący kaszel, świszcze oddech i temperatura jest wysoka usłyszała, że nie dam chorobie się rozhulac i latam od pediatry do pediatry. Zero wskazówek co zrobić gdy dziecko ma "atak" kaszlu. Jak pomóc. Zostałam potraktowana jak spanikowana, nadopiekuńcza matka. Czasem wystarczy posłuchać pacjenta bądź jego opiekuna. Zapalenie krtani to była przyczyna stanu mojego dziecka. Dobrze, że się nie udusiło !

Ja jestem zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecić. Nachodziłam się z dzieckiem przez 2 tygodnie do lekarzy, leczyłam antybiotykami bez efektu, poszłam do tej lekarki i po kilku pytaniach i zbadaniu córki powiedziała co podejrzewa. Dla pewności zrobiła badania z krwi i diagnoza się potwierdziła - mononukleoza. Okazało się, że antybiotyk kolejny już by nie pomógł a miałam już zapisany od innego lekarza. Po badaniach dokładnie mi i mężowi pani wytłumaczyła co dalej robić, czego unikać. Pomogło także polecam!

Mojemu dziecku zawsze pomogla Pani Doktor. Nigdy nas nie wypuścila bez dokładnego zbadania,lekow zapisanych i milego słowa. Nie podwazajmy slow lekarza.

A ja już kilka razy trafiłam na tą lekarkę w SOR w Grudziądzu i jestem zadowolona. Już prawie mam wrażenie , że to mojego syna pediatra prowadząca. :-) Atmosfera miła, pomoc skuteczna, polecam.

Byłem kilka razy u Pani Doktor. Zaskoczyło mnie życzliwe i indywidualne podejście do pacjenta. Pani doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiedziała na każde pytanie. Pani Joanna- osoba ciepła i życzliwa, zawsze pomocna, o bardzo dużej wiedzy medycznej. Trafna diagnoza, szybka i profesjonalna pomoc, do tego miła atmosfera... czuje się prawdziwą opiekę medyczną. Bardzo dziękuję i polecam.

Dwa razy byłam z córką u tej lekarki i byłam zadowolona. Konkretnie, wszystko na koniec wizyty pani doktor wyjaśniła i leczenie przebiegało z dobrym efektem.