lekarz Joanna Kupś-Rzepecka

Pediatra

Wspaniała osoba.Lekarz z powołania.Godna polecenia.Jeżeli przepisuje antybiotyk to z konieczności.Duża cierpliwość dla dzieci i rodziców.

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam!!! Jedyny, który antybiotyk wypisuje w ostateczności, gdy inne metody już nie działają! Polecam z całą odpowiedzialnością!

Pani doktor to wspaniay lekarz z cudownym podejciem do dzieci.serdecznie polecam wszystkim mamom bo trudno dzsiaj o tak dobrego pediatre.

Pani JoannaKupś- Rzepacka to wspaniały czloweik, lekarz i przyjaciel.Miałam okazję poznać ja 13 lat tem w CZMP i do dnia dzisiejszego leczy mi syna. W szpitalu spisala sie na 1000% i syn jest cały i zdrowy, bez zadnej zbednej operacji i chorych naświetleń, naprawde polecam tą Dr wszystkim mamom jeśli chcą aby dziecko trafilo w dobre ręce i nie łykało antybiotyków. Pozdrwiam K.J

Drogie mamy, czy któraś z Was wie gdzie teraz przyjmuje pani doktor? Bo odeszła z przychodni "Odrzańskiej" a może macie nr telefonu pani doktor?

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź