lekarz Joanna Lachowska

Neurolog

Ta pseudo lekarka badając mnie, nie potrafiła postawić żadnej diagnozy,o jakichkolwiek badaniach, czy przepisaniu lekarstw nie było nawet mowy. Za to po szpitalu lata jak gacopierz wszędzie ją można spotkać tylko nie przy pacjentach. Stracony czas i nerwy....

Pani dr jest bardzo fajna. Znam ją od kilku lat gdy moja tesciowa lezala na naurologii po wylewie,a teraz jestem sama Jej pacjentką. Zawsze mila, usmiechnieta, dla kazdego pacjenta ma czas.Zdecydowanie polecam Ją innym.

Pani doktor Joanna Lachowska to wspaniały CZŁOWIEK i lekarz. Bardzo miła w podejściu do pacjenta - byłam na oddziale udarowym Szpitala Wojewódzkiego pod opieką Pani doktor. Była dla nas pacjentów na sali "SŁONECZKIEM" emanującym życzliwym uśmiechem i radością jako dodatkowy lek na nasze dolegliwości ! POLECAM ! Teresa G.

Teresa G.

Wspaniały lekarz!. Pani doktor jest prawdziwym fachowcem , a przy tym bardzo miłą i wrażliwą osobą. Co do negatywnych opinii- z pewnością są wystawione przez frustratów, którzy są wiecznie niezadowoleni ze wszystkich i wszystkiego.

kobieta wręcz bezczelna, zrobiła sobie kpinę z tego, że tracę równowagę i przytomność z niewiadomych przyczyn. Odesłała mnie do domu. Nie polecam nikomu- koszmar

Bardzo nie miła pani doktor wrecz wysmiewna,strach oddac sie w jej rece,wiecznie obrazona,zero znajomosci tematyki boreliozy.

bardzo dobra lekarka. ona jedyna odpowiednio prowadzi moją choroba, i jako pierwsza doszła do tego co mi jest i jakie działanie podjąc.